Vlnová Genetika mění svět ve kterém žijeme. Je to návrat k sobě, návrat k přírodě. Je to harmonická cesta v neharmonické době

Chybná Technologie CRISP, monidifikace Genů, rekombinované Vakcíny

Pro Garyaeva současné a zastaralé paradigma molekulární genetiky, včetně CRISPR technik, modifikací genů a rekombinované vakcíny, vždy vede k vážným následkům a možnému nenapravitelnému poškození, protože model je neúplný a chybný. Ignoruje kvantové, optické, vlnové a lingvistické principy DNA.

Akademici a Změna Paradigmatu v Medicíně

Objevy doktora Petera Garyaeva a objevy kolegů akademiků Kaznacheev, Troffimov, Gennady Shipov, Hartmut Müller, Fritz-Albert Popp, Luc Montagnie, Jacques Benveniste, Carlo Ventura a mnoha dalších představuje úplnou změnu paradigmatu.

Jednoho dne to povede ke zcela novému pochopení obou – biosféry stejně jako novosféry.

Podvod COViD 5G v Laboratořích

Dnes se vytváří dlouhodobě neotestovaná, rekombinované RNA/DNA vakcíny v takzvaných biologicky bezpečných laboratořích, které představují velký hazard pro celý biologický život. Farmakologické závody se honí za ziskem v produkci netestované příští generace RNA/DNA vakcín. Kam to může vést?

Reakce Petra P. Garyaeva

Poslední článek Garyaeva byl věnován vhodné reakci na boj s COVID-19 (https://wavegenetics.org/en/chto-delat-s-koronavirusom/). Garyaev byl přesvědčen, že kvantový biologický přístup nabízí mnohem účinnější léčbu a bezpečnou imunizaci bez vedlejších účinků.

Na základě holistické komunikace všech úrovní v biomu bylo Garyaevo dílo uznané a studované na univerzitách po celém světě. Kdyby lékařská komunita aplikovala principy Vlnové Genetiky byla by v jiné pozici ve zvládnutí COVID 5G. Jak dlouho ještě peníze budou rozhodovat o zdraví?

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN