Vlnová Genetika mění svět ve kterém žijeme. Je to návrat k sobě, návrat k přírodě. Je to harmonická cesta v neharmonické době

Chybná Technologie CRISP, monidifikace Genů, rekombinované Vakcíny

Pro Garyaeva současné a zastaralé paradigma molekulární genetiky, včetně CRISPR technik, modifikací genů a rekombinované vakcíny, vždy vede k vážným následkům a možnému nenapravitelnému poškození, protože model je neúplný a chybný. Ignoruje kvantové, optické, vlnové a lingvistické principy DNA.

Akademici a Změna Paradigmatu v Medicíně

Objevy doktora Petera Garyaeva a objevy kolegů akademiků Kaznacheev, Troffimov, Gennady Shipov, Hartmut Müller, Fritz-Albert Popp, Luc Montagnie, Jacques Benveniste, Carlo Ventura a mnoha dalších představuje úplnou změnu paradigmatu.

Jednoho dne to povede ke zcela novému pochopení obou – biosféry stejně jako novosféry.

Podvod COViD 5G v Laboratořích

Dnes se vytváří dlouhodobě neotestovaná, rekombinované RNA/DNA vakcíny v takzvaných biologicky bezpečných laboratořích, které představují velký hazard pro celý biologický život. Farmakologické závody se honí za ziskem v produkci netestované příští generace RNA/DNA vakcín. Kam to může vést?

Reakce Petra P. Garyaeva

Poslední článek Garyaeva byl věnován vhodné reakci na boj s COVID-19 (https://wavegenetics.org/en/chto-delat-s-koronavirusom/). Garyaev byl přesvědčen, že kvantový biologický přístup nabízí mnohem účinnější léčbu a bezpečnou imunizaci bez vedlejších účinků.

Na základě holistické komunikace všech úrovní v biomu bylo Garyaevo dílo uznané a studované na univerzitách po celém světě. Kdyby lékařská komunita aplikovala principy Vlnové Genetiky byla by v jiné pozici ve zvládnutí COVID 5G. Jak dlouho ještě peníze budou rozhodovat o zdraví?

Vlnová Genetika Léčí Downův Syndrom

Za použití technologie lingvistické vlnové genetiky bylo dosaženo pozitivních výsledků – Zvukový Vlnový Genetický Program od bratra Romana pomohl

Downův Syndrom a jeho léčba