Zdravotní Výsledky Technologie Lingvisticko Vlnové Genetiky

Profesor doktor Garyaev uvádí sumarizaci, toho co již bylo získáno ve vztahu k nemocným lidem pomocí technologie lingvisticko vlnové genetiky:

1. Regenerace zubů.

2. Regenerace části konečníku. Pacientovi byl po jeho chirurgickém odstranění (rakovina) regenerován distální konec konečníku.

3. Regenerace vlasů.

4. Čtyřletá dívka trpící „nevyléčitelnou“ cystickou fibrózou byla vyléčena podle spinorového spektra fotografie jejího bratrance. Je charakteristické, že mutace #508 (příčina onemocnění) je vymazání několika nukleotidů v jednom z chromozomů, po uzdravení byla znovu identifikována. To znamená, že mutace zůstane, ale dítě je zdravé. Tento paradox je odstraněn, vezmeme-li v úvahu fantomové funkce DNA.

5. Postupné zotavování se ze syndromu Charcot-Marie (syndrome behind-Marie) (Účinná Léčba Downova Syndromu s Vlnovou Genetikou).

6. Současná normalizace stavu velké skupiny lidí (EXPERIMENTÁLNÍ DEMONSTRACE VLNOVÉ IMUNITY).

7. Rychlé a úplné zotavení po mozkovém krvácení a paralýze. Pacientka s mozkovým krvácením (cévní mozková příhoda, ochrnutí poloviny těla) byla pomocí spinálního spektra její dětské fotografie vrácena do normálního zdravého stavu během 4–5 dnů.

8. Pacient ve stavu kachexie s „nevyléčitelnou“ ulcerózní kolitidou byl obnoven podobným způsobem.

9. Obnova ztraceného zraku. Pacient, slepý v pravém oku, začal normálně vidět podobným způsobem.

10. Zotavení z rakoviny kostí a rakoviny prsu.

11. U několika starších žen kolem 70 let v menopauze se vrátil jejich menstruační cyklus. Je to jasný fyziologický znak pro návrat do mladšího stavu. Použili také své fotografie z dětství.

12. Antiabetické účinky (Anti diabetnye effects.).

13. Pacientovi byl během neúspěšného chirurgického zákroku podříznut regenerovaný lícní nerv. Byla obnovena normální symetrie obličeje (DARPA a Programová Modulace Genové Exprese Hostitele – Holografické Informace lze Zavádět Preventivně – Oprava Poškozené Míchy a také KVANTOVÉ PROGRAMOVÁNÍ KMENOVÝCH BUNĚK ČLOVĚKA – REGENERACE MÍCHY).

14. Primární příznaky k zpomalení stárnutí.

15. Zvláštním případem je situace, kdy klient si přál zlepšit zdraví, poskytl fotografii svého dítěte pořízenou v době očkování proti neštovicím v době maximální reakce na vakcínu. Po týdnu používání spinorového spektra byl pacient ze 60% pokryt vředy charakteristickými pro neštovice. Spektrum bylo rychle získáno z fotografie jiného dítěte, kde bylo stejné dítě ve zdravém stavu. Vývojové neštovice byly blokovány.

Obecně je tato aplikovaná technologie charakterizována návratem k minulým nemocem a úrazům, ale návrat je krátkodobý. Biologický čas jakoby rychle převrátil dříve prožité patologické stavy.

Mechanismus léčby pro výše uvedené případy je stále hypotetický. Pravděpodobně je spinorové spektrum z dětských fotografií pacientů nebo jejich příbuzných (zdravých) jakousi adresou bomovského hologramu dárců fotografií. Obsahuje zdravé korekční informace ve spinorovém spektru fotografie. To je to, co lze použít k léčení, včetně „nevyléčitelných“ nemocí.

Napsal Doktor biologických věd, akademik Ruské akademie přírodních věd a Ruské akademie lékařských věd, Petr Petrovič Garyaev

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

17 thoughts on “Zdravotní Výsledky Technologie Lingvisticko Vlnové Genetiky

Napsat komentář