Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické Testování kvůli Sledování Jednotlivce z Genetické Úrovně

Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické testování kvůli hromadnému sledování a možnosti sledování jednotlivce bez povolení nebo vědomí jednotlivce. Rezonanční Bio frekvence DNA se používá ke sledování, stopování a ovládání jedince nebo davů. Kontrola z genetické úrovně představuje zvýšené riziko pro společné síly a mise (pdf).

Bezpečnostní rizika a dohled z úrovně DNA

ÚŘAD TAJEMNÍKA OBRANY

1000 DEFENSE PENTAGON

WASHINGTON, DC 20301-1000

20 PROSINCE 2019

MEMORANDUM PRO: DISTRIBUCE K ZOBRAZENÍ

PŘEDMĚT: Přímo-ke-Spotřebiteli Poradenství pro Genetické Testování pro Vojenské Členy

Ministerstvu obrany (Department of Defense DoD) se dostalo do pozornosti, že některé společnosti zabývající se genetickým testováním „Přímo ke Spotřebiteli“ (Direct-to-customer – DTC) povzbuzují pracovníky DoD, aby si nakoupili informace o genetickém původu a zdraví prostřednictvím nabídky vojenských slev nebo jiných pobídek. Tyto genetické testy DTC jsou do značné míry neregulované a mohly by odhalit osobní a genetické informace a potenciálně vytvořit nezamýšlené bezpečnostní důsledky a zvýšené riziko pro společné síly a mise.

Vystavení citlivých genetických informací externím stranám představuje pro členy Služby osobní a provozní rizika. Genetické testy DTC, které poskytují zdravotní informace, mají různou úroveň platnosti a mnohé z nich nejsou zkontrolovány Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration), než jsou nabídnuty. To znamená, že mohou být prodány bez nezávislé analýzy bez ověření tvrzení prodejce. Možné nepřesnosti představují větší riziko pro vojenský personál DoD než pro veřejnost kvůli požadavkům Služebního poměru na zveřejnění lékařských informací, které ovlivňují připravenost (viz pokyn DoD 6024.19 „Individuální lékařská připravenost“). Je nepravděpodobné, že by testování mimo vojenský zdravotní systém obsahovalo jasný popis tohoto rizika.

Kromě toho ve vědecké komunitě vzrůstá obava, že vnější strany využívají genetické údaje ke sporným účelům, včetně hromadného sledování a možnosti sledování jednotlivce bez jeho povolení nebo vědomí. Dokud nebude oznámeno jinak, doporučuje se vojenskému personálu DoD zdržet se nákupu a / nebo používání genetických služeb.

Joseph D. Kerman

Náměstek ministra obrany pro zpravodajství

James N. Stewart

Náměstek ministra obrany pro pracovní sílu

a rezervní záležitosti, plnění povinností

náměstka ministra obrany pro

Personál a připravenost

Kongresman Jason Crow – DNA Frekvenční zbraně

Řízení Mysli Pomocí Kvantových Skalárních Vln – DNA rezonance – Fraktální Mozek k Rozhraní Počítače

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

13 thoughts on “Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické Testování kvůli Sledování Jednotlivce z Genetické Úrovně

Napsat komentář