Cílem je udělat z vás Syntetický způsob Života – Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace lidské bytosti, aniž by jste si toho všimli

Chemtrails a nanotechnologická agenda dobývání přírody a naší DNA: přichází vynucený transhumanismus? Chemtrails a invaze chytrého prachu. Nano-toxicita: Jsou nanočástice v potravinách a v našem prostředí novou epidemií zdraví? Účinky „živých vláken“, které jsou stříkány z nebe aerosolem na celé naše jídlo a rodiny (morgellons, reagují na biopole).

Chytrý prach je tu! A je to zlo

Nyní existují výzkumné prototypy – které, jak se domnívám, používají zpravodajské agentury – velmi malých elektronických obvodů, které lze snadno připevnit na papír, natřít na stěny.

Chytrý prach je napájen přes mobilní stanice GSM

Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace Lidí – rumble – nebo telegram

Jsou napájeny stanicemi GSM. Operují, když jimi projde rádiová vlna GSM. To jim dává dostatek energie na to, aby dělali věci ve velmi krátké době. Je to inteligentní zlý prach. Roztroušený všude jako konfety, ve všem.

Inteligentní prach mění planetu ve špionážní sledovací vesmír

Morgellons a chytrý prach infikuje jedince, kteří jsou sledováni prostřednictvím mobilních věží. Geneticky pozměněný patogen Morgellons je dodáván pomocí aerosolů, geneticky modifikovaných potravin, vodních systémů, vakcinace a dalšího očkování (vstříkávání do potravin) (Pulzní Magnetismus ničí Morgellony a Nanotechnologii).

Bílý dům a falešná Vakcinace za účelem shromáždění DNA

Bílý dům připouští zahájení falešné vakcinace za účelem shromáždění DNA od veřejnosti (Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické Testování kvůli Sledování Jednotlivce z Genetické Úrovně ).

CIA používala k získání vzorků DNA falešné očkovací programy, aby vystopovala lidské cíle pro ukončení. Výzkumníci propojují AI, geoinženýrství, chytrý prach a morgellony.

Chytrý prach je kombinací samo-skládajících se nanostrojů a komponentů

Chytrý prach je kombinací samo-skládajících se nanostrojů a komponentů, které jsou přivedeny do biosféry, které se bio akumulují, hromadí se v lidském těle. Sestavují se v pracovních jednotkách v lidském těle. Z jakého důvodu? Dohlížení, z části systému berou světlo (buňky komunikují přes biofotony – Berkeley Nano Rádio v Jedné Uhlíkové Nanotrubičce 2007 – Lepší než Mobil – Samostavějící Mikrotubule a Nanotrubičky z Uhlíku a z Grafénu – Ovládání Lidí a Vědomí).

Světlo z Buněk se přemění na vhodný elektromagnetický signál, který přenáší pozemní stanice

Opět jde o světlo v buněčném systému. Z buněk vezmou světlo, které se vyměňuje mezi řetězci DNA, které se přemění na vhodný elektromagnetický signál,který je detekovatelný pomocí satelitu, pozemních stanic (4G, 5G, Wi-Fi…).

Takže vše, co potřebují, je druh identifikace vašeho DNA otisku s vaším jménem. Poté vás mohou sledovat 24 hodin denně. Takže provozujete systém GPS. Ano v podstatě – To je jedna část (Může být Život Digitalizován? – Technologie pro Politickou Kontrolu).

Příjmový elektromagnetický signál vložíte do Chytrého prachu k ovládání lidí přijmout elektromagnetický signál

Druhá část je, pokud obrátíte systém, můžete přijmout elektromagnetický signál a vložit jej do tohoto chytrého prachu. V těle a tento chytrý prach bude produkovat světlo a začne ovlivňovat výměnu světla v systému DNA – Což se může dotknout v podstatě všech aspektů lidské bytosti. (Signální Inteligence – O Vás bez Vás)

Můžete ovládat Sexuální Orientaci u Lidí

Jde to do emocionální části, jde do sexuality, jde do myšlenek, takže můžete ovládat mysl a ovládat sex u lidi. Ani si to neuvědomujete, protože všechno působí přirozeně. Neuvědomujete si, že jste nakaženi tímto chytrým prachem. Neuvědomujete si, že někdo jiný Vás ovlivňuje, protože si myslíte, že jste to Vy.

Barevná revoluce CIA a sociální inženýrství a technické inženýrství Vaší mysli

Najednou cítíte vztek a zlost a spustíte z toho revoluci a nevíte, že je to něco z dílny CIA, která začíná další barevnou revoluci. Je to sociální inženýrství a technické inženýrství naší mysli. Toto se

děje dohromady a je provozováno stejnými

entitami.

Úřady nechrání a popírají nebezpečí Glyfosátu, Monsanta

Toto je součást hry, mnoho, mnoho věcí je součástí. Připadá nám to iracionální, jako diskuse o geneticky modifikovaných plodinách, diskuse o glyfosátu, monsantu, která jsou očividně jedovaté jako peklo. A státní úřady to prostě popírají a neplní svou povinnost, nás před tímto chránit. Ba naopak jsme až sem (po čelo) nacpaní těmito jedy.

Potravinová Vakcína

Syntetická Biologie a Očkování

Jak mluví o očkování. Trvají na tom, aby se rtuť dostala do vakcíny a to vše je součástí tohoto biologického inženýrství. Protože ne všechny složky lze stříkat z nebe, takže potřebují určité další mechanismy k zavedení určitých složek do našeho systému, aby se změnily v (biologické/syntetické) prostředí, které přijímá a pěstuje tyto části umělé biologie (syntetická biologie).

Propojení zemědělství, chytrého prachu a zpravodajské agentury

To hraje roli v samo-montážních nano strojích. Takže je to velmi velmi komplexní věc, která útočí z mnoha úplně různých zdrojů, kde by Vás ani nenapadlo hledat spojení. Jak třeba propojíte zemědělství se zpravodajskými komunitami, chytrým prachem, jak propojíte lékařská ošetření, která jsou oficiálně prováděna, aby nás chránila před nemocemi, se zájmy lidí z intelektuální komunity. Lidé tohle dělají. Pohrávají se s naší myslí určitým způsobem, že už nemůžeme dát dohromady celkový obraz.

Změna myšlení ke změně genových struktur

Naše DNA by mohla být napadena vládou a mít historii nucené změny (mRNA, cDNA – CRISPR vede ke degeneraci, nebere v úvahu tichou, nekódující DNA).

Naše vědomí je největší zbraní

Ale největší zbraní, kterou máme, je naše vlastní vědomé vědomí a schopnost zvolit si jinou cestu! (Otec kvantové fyziky Max Planck řekl, že vědomí vytváří naši fyzickou realitu.)

Dálkové ovládání mozkové aktivity pomocí vyhřívaných nanočástic. Pomocí 5G mikrovln, jako mikrovlnná trouba … (Syntetická Telepatie – Vzdálené Neurologické Monitorování – Satelitní Obtěžování – Patent US3951134A (1976) – 24 Patentů na Ovládání Lidí a DEW – Naděje a Síla Myšlenky – Vzdálené Rozhraní Mozku a Počítače – Umělá Telepatie – Signální Inteligence)

Jak se měníte v bezduchého robota

Inteligentní prach v Chemtrails: Jak se měníte v bezduchého robota/avatara na dálku ovládaného NWO, aniž byste o tom věděli … 5G Chytrá síť … Doslova chytrý prach otevírá cestu mezi mozkem a počítačem, aby Vás mohl špehovat (O Vás Bez Vás)

Systém se oficiálně nazývá „neurální prach“ a pracuje na monitorování mozku zevnitř Jakmile jsou tyto částice odeslány do mozku, bude to ultrazvuk, který aktivuje systém pro úplné monitorování

DARPA a neurální prach

Toto je oblast výzkumu, na kterou se DARPA dívala jako na jednu z budoucích (soustrastných) metod ovládání mysli. –

Vědci pořádají tajné setkání o vytváření syntetických lidských genomů (cDNA)

Chemtrails a nanotechnologická agenda – www.davidicke.com 12.února 2018

Mluvil jsem se spoustou lidí s morgeliony. Nejprve se to začalo objevovat, když se začaly objevovat chemtrails a lidé si jich začali všímat. Lidé nalézají formy technologie v jejich tělech.

Chytré všechno a Digitální koncentrák

A když se podíváte na popisy světa které přicházejí od lidí, jako je Ray Kurzweils (Google)… Který

mluví o inteligentní Umělé Inteligenci ve formě inteligentní technologie, o druhu o kterém mluvíme. Dokonce proto existuje jméno, říkají tomu chytrý prach. Samozřejmě dnes je všechno chytré, protože všechno, co je chytré, se spojuje se vším co se nazývá chytré. To je to, co to je, vytváření inteligentní rozvodné sítě se všemi těmito různými výrazy. A to je to, co přichází dolů v chemtrails. A má to vliv nejen na lidské tělo, ale také na životní prostředí.

Nanoboti na stromech, skalách v přírodě

Nanoboti „napustí“ veškerou hmotu kolem nás informacemi. Skály, stromy, všechno se stane těmito inteligentními stvořeními. Co to říká, co chtějí udělat je, že nalijí Umělou Technologie do celého prostředí. Jak to sakra uděláte, kromě toho, že to spustíte z nebe?

Čemu říkáme morgellonova nemoc (trpící) jsou lidé, jejichž těla to odmítají. A jak to tělo odmítá, mají fyzické příznaky a tato věc vychází z těla. Protože lidský imunitní systém se to pokouší odmítnout.

Konečná hra je syntetický člověk bez pohlaví

Konečná hra není jen spojit lidskou mysl AI (Umělou Inteligenci), ale aby se vytvořila úplně jiná lidská bytost, aby se vytvořila syntetická lidská bytost, proto nyní veřejně hovoří o vývoji syntetického genomu. A řekl bych, že je to hodně důležité!

Technologie je daleko pokročilejší než to co vidíte v mediích

Cokoliv, co vidíte na veřejné scéně, pokud jde o technologický vývoj, je světelné roky za tím, co se děje ve skutečnosti ve stínech. Tato technologie je zde už po dlouhý, dlouhý, dlouhý čas. Protože se předává přes nelidské zdroje.

Jde to tak rychle, pokud jde o převzetí AI přes technologický vývoj, protože to není vývoj. Ale vychází to z projektů, které jsou řízeny DARPA, která je technologickým rozvojovým ramenem Pentagonu. Který pracuje s organizacemi, jako je národní bezpečnostní agentura a CIA a tím provozují Silicon Valley.

Úvod do 5G – První část

Hlavním cílem jsou děti, aby přijali v dospělosti myšlenku „bez pohlaví“

Myšlenka je vytvořit syntetického člověka. Nyní to je ten bod, že tento syntetický člověk nemá být muž nebo žena. Plán je, aby neměl schopnost plodit se. Toto je skutečný důvod exploze transgenderu, transpohlaví všude. Kdo je jejím největším cílem? Děti a mládež. Je to děláno proto, že až budou dospělí, aby přijali toto bez pohlaví. A o tom je celá myšlenková hra, která se nám odehrává před očima.

Digitalizace HAARP a propojená Síť

Armáda se na tyto technologie připravovala 40 let a pokud mají vaši DNA, mohou lidi připojit k sítím. Využívají také vysokofrekvenční modulaci prostřednictvím energetických sítí, ale všechno je připojeno k systému HAARP. (https://stop5g.cz/vesmirne-valky-ldal-je-haarp-druhe-generace-na-letadlech-a-5g-satelitech-smerovane-zbrane-zmeny-pocasi-pres-ovladani-nanotech-po-kontrolu-davu/)

Mohou číst mysl člověka, jeho myšlenky

Manipulace Vzpomínek

Mohou dokonce manipulovat s vašimi paměťovými systémy a vyvolat ve vašem mozku ne-skutečné vzpomínky. Máme tu agendu, jak ovládat lidi, aniž by chápali, že jsou ovládáni. Protože jde o to, že nikdo by neměl chápat, že jsou obětí …

Máme tu agendu, jak ovládat lidi, aniž by chápali, že jsou ovládáni. Protože jde o to, že nikdo by neměl chápat, že jsou obětí … Hlavním cílem jsou děti, aby přijali v dospělosti myšlenku „bez pohlaví“ – Chytrý prach je napájen přes mobilní stanice GSM – Cílem je udělat z vás Syntetický způsob Života – Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace lidské bytosti, aniž by jste si toho všimli – Chytrý prach je tu! A je to zlo – Inteligentní prach mění planetu ve špionážní sledovací vesmír – Bílý dům a falešná vakcinace za účelem shromáždění DNA – Chytrý prach je kombinací samo-skládajících se nanostrojů a komponentů – Světlo z Buněk se přemění na vhodný elektromagnetický signál, který přenáší pozemní stanice – Příjmový elektromagnetický signál vložíte do Chytrého prachu k ovládání lidí – Můžete ovládat Sexuální Orientaci u Lidí – Barevné revoluce CIA a sociální inženýrství a technické inženýrství Vaší mysli – Úřady nechrání a popírají nebezpečí Glyfosátu, Monsanta – Syntetická Biologie a Očkování – Propojení zemědělství, chytrého prachu a zpravodajské agentury – Změna myšlení ke změně genových struktur – Naše vědomí je největší zbraní – Jak se měníte v bezduchého robota – DARPA a neurální prach – Chytré všechno a Digitální koncentrák – Nanoboti na stromech, skalách v přírodě – Konečná hra je syntetický člověk bez pohlaví – Technologie je daleko pokročilejší než to co vidíte v mediích – Digitalizace HAARP a propojená Síť – Manipulace Vzpomínek

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

3 thoughts on “Cílem je udělat z vás Syntetický způsob Života – Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace lidské bytosti, aniž by jste si toho všimli

Napsat komentář