Lze Přenášet Genetické a Metabolické Informace na Libovolnou Vzdálenost

Nyní víme jistě, že je možné přenášet genetické a metabolické informace na libovolnou vzdálenost ve zlomku sekundy okamžitě. Informace mohou přenášet 5G sítě. Je to způsob jakým spolu naše buňky komunikuji. (kvantová nelokalita a zapletení, funkce nekódující DNA). Vlnová genetika je schopna překonat jakoukoliv nemoc. Práce profesora Dr. P. Gariaeva je založena nejen na teoretických poznatcích, ale také na experimentálních datech. Experimenty Vlnové Indukované Imunity. Testy ukázaly, že je možné navodit úplné funkční zotavení jakéhokoliv postiženého orgánu prostřednictvím přenosu genetické informace ze zdravého orgánu jiného těla.

Dokonalý nástroj proti stárnutí – vlnová genetika od Dr. Petera Garyaeva nebo na https://t.me/vlnovagenetika_cz

Vlnová Genetika pro Dobro Rodu, Rodiny, Přírody

Až doposud neexistoval vědecký vynález, který by mohl být použit pouze ve prospěch lidstva (dá se použít i proti). Kterýkoliv z nich může být použit dvěma velmi odlišnými způsoby.

Teoretické a Praktické Poznatky

Existuje dostatečný důvod věřit, že pokud porozumíme zákonům vlnové genetiky budeme schopni dělat tolik věcí. Naše práce je založena nejen na teoretických poznatcích, ale také na experimentálních datech.

Naše Buňky Vlnově Komunikují

Nyní víme jistě, že je možné přenášet genetické a metabolické informace na libovolnou vzdálenost ve zlomku sekundy okamžitě (5G to umí také, jsou to vlny). Je to způsob jakým spolu naše buňky komunikuji. (kvantová nelokalita a zapletení, funkce nekódující DNA).

Série Průkopnických Experimentů

Experimenty v Moskvě a Torontu 2001 – Experimenty – Demonstrace Vlnové Indukované Imunity. Po sérii průkopnických experimentů v publikacích profesoři Peter Gariaev, Carlo Ventura byli pozváni do Kanady (Toronto – Experimenty Holografické Vlnové Povahy Genetické Informace – Hologramy a Meta Materiály).

Zde jim bylo poskytnuto prvotřídní vybavení s jasným krátkodobým testem, který má dokázat, že genetická informace (DNA) může existovat v typu elektromagnetického pole (5G, DNA a Biotron). A může být komunikována z jednoho těla do druhého (EXPERIMENTÁLNÍ DEMONSTRACE VLNOVÉ IMUNITY).

Vlnové Překopírování Informace ze Zdravé Buňky do poškozené Buňky

Navíc přijímající tělo mělo transformovat svůj vlastní metabolismus způsobem, který byl nastaven výzkumníky. Vědci se dostali do práce. Použili jsme naše laserové a rádio vlnové zařízení. Přepsali jsme informace obsažené na zdravé slinivce břišní a přenesly jsme je do zvířat s postiženou slinivkou břišní.

Pankreas byl pomocí Vlnové Informace Regenerován

Do deseti dnů se všichni plně uzdravili. To znamená, že jejich pankreas byl regenerován. Což je jediná myslitelná interpretace tohoto experimentu. Tyto testy ukázaly, že je možné navodit úplné funkční zotavení jakéhokoliv postiženého orgánu prostřednictvím přenosu genetické informace ze zdravého orgánu jiného těla.

Nechirurgický Nástroj proti Stárnoucí a Vývoj života na Zemi

Jinými slovy objevili nový nechirurgický, proti stárnoucí nástroj. Vlnová genetika nám umožňuje zpochybnit teorii původu života na naší planetě. Možná se chystáme býti svědky několika ohromných vědeckých průlomů, které by změnily náš život.

Vlnovou kontrolou Viru lze překonat jakoukoliv Nemoc

Kontrolou genomu virů a bakterií bychom byli schopni překonat jakoukoliv nemoc, dokonce i rakoviny, cukrovku, TBC a HIV. Bylo by možné regenerovat orgány bez chirurgického nože (nebo bez prášků, nanotechnologie).

Mohli byste jste žít déle. Zastánci vlnové genetiky (DARPA také) věří, že lidstvo čeká neuvěřitelné vyhlídky

Pankreas byl pomocí Vlnové Informace Regenerován – Nechirurgický Nástroj proti Stárnoucí a Vývoj života na Zemi – lnovou kontrolou Viru lze překonat jakoukoliv Nemoc – Vlnové Překopírování Informace ze Zdravé Buňky do poškozené Buňky – Série Průkopnických Experimentů – Naše Buňky Vlnově Komunikují – Vlnová Genetika pro Dobro Rodu, Rodiny, Přírody

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

3 thoughts on “Lze Přenášet Genetické a Metabolické Informace na Libovolnou Vzdálenost

Napsat komentář