Holografické, lingvistické a vlnové vlastnosti DNA

Bojový virus, přesně tak mluvil genetik Petr Gariaev o COVID a o pár měsíců později za záhadných okolností zemřel … V tomto videu na na vaši žádost vám sdělíme podrobně o odkazu tohoto skutečně velkého ruského vědce a jeho kolegů.

Holografické, lingvistické a vlnové vlastnosti DNA

Podívejte se tuto úžasnou rostlinu. Je to kaktus Opuncie, ale kde jsou jeho trny? Takto ve skutečnosti vypadá. První fotografie ukazuje rostlinu vyšlechtěnou slavným chovatelem Luther Burbank. A genetické inženýrství s tím nemá nic společného. Americký Michurin prováděl své pokusy koncem 19 a začátkem 20 století. Mimochodem vyvinul asi tisíc nových pěstitelských odrůd. Nejzajímavější je jak se to stalo s kaktusem. Nebudete tomu věřit, ale Burbank ho prostě přemluvil. Po dlouhou dobu rostlině opakoval, trny nepotřebuješ, nemusíš se bát. Budu vás chránit. Výsledkem je, že odrůda známá dříve pro své pichlavé trny začala růst bez trnů a kaktus překvapivě tuto vlastnost předal svým potomkům. To znamená, že je zafixován na genetické úrovni. Švestka bez pecky, ostružiny bez trnů, sedmikrásky velikosti talíře, všechno se nedá spočítat. Vědecká fikce, ne vlnová genetika. V tomto videu se pokusíme podrobně pochopit, jak funguje a proč oficiální vědci a Wikipedie v Rusku toto stále považují za pseudovědu.

Sám Burbank tvrdil, že tajemstvím nejlepšího šlechtění rostlin, kromě vědeckých poznatků, je láska. Rostlina rozumí naší řeči, naši předkové o tom věděli od pradávna. Do dnes na vesnicích před vhozením semínek do půdy přečtou krátkou modlitbu. Zahradníci vyhrožují stromu který přestal plodit, že strom pokácí, pokud se neopraví. Abyste byli přesvědčiví, zatřeste sekerou a strom další rok kvete ve velkolepých barvách. Je již dlouho známo, že rostlina cítí naši energii, naše emoce. Samozřejmě každý se alespoň jednou setkal s lidmi, jejichž rostliny je vnímají zvláštním způsobem, říká se o takových lidech, že i rukojeť lopaty vykvete. Ale proč kaktus Burbanka shodil své trny, ale také předal tento vlastnictví svým potomkům? Jak získané změny ovlivnily DNA rostlin?

Holografická struktura DNA

Pokud rostliny takto reagují na slova, co se pak pod jejich vlivem děje s lidskou DNA? Vědci dlouho nemohli dát odpověď na tuto otázku, dokud nevzniklo takové odvětví vědy, jako je vlnová genetika. Jejím autorem je Petr Gariaev. Závěry tohoto vědce se mohou zdát fantastické především podle Gariaeva gen není jen buňka. Programy člověka jsou zašifrované v tzv. junk části DNA a to nejen v chemických látkách, ale i ve fyzikálních polích, která se tvoří kolem chromozomů a mají holografickou strukturu.

DNA vnímá lidskou řeč

Veškeré informace o minulosti, přítomnosti a budoucnosti organismu jsou obsaženy ve formě molekul DNA v každém bodě vlnového genomu. Molekuly DNA si tyto informace vyměňují pomocí elektromagnetických vln, včetně akustických a světelných vln. Jako výsledek dlouhodobého výzkumu dospěl Gariaev a jeho následovníci k ohromujícímu závěru, že DNA vnímá lidskou řeč. Navíc jsou tyto proteinové molekuly uzpůsobeny tak, aby zachytily ty nejjemnější zvukové vibrace. Na základě těchto informací se vědci naučili pumpovat DNA energií světla a zvuku a spouštět specifické genetické programy. Ukázalo se, že tímto způsobem lze stimulovat rezervní schopnosti organismů. Pokusy na rostlinách přinesly fantastické výsledky pod vlivem kombinace různých zvukových frekvencí a energie světla. Beznadějně nemocní lidé se uzdravili a ožily i prakticky odumřelé rostliny. Podobné zázraky ale může způsobit i člověk, například pomocí modlitby. Schopnost lidí ovlivňovat programy dědičnosti slovy je známá již od starověku Existuje obrovské množství důkazů díky svatým, že byli uzdraveni beznadějně nemocní lidé. Požehnání se vztahovalo nejen na konkrétního člověka, ale i na jeho potomstvo. Pokud takové případy znáte, podělte se v komentářích.

Všechno se otiskuje do vlnového genomu

Podle Gariaeva je myšlenka genetického aparátu jako složitého komplexu samotných chemických látek již dávno zastaralá. Ve skutečnosti, aby se z DNA postavil živý organismus, jsou potřeba mnohem složitější programy. Výzkumník věřil, že pomocí verbálních myšlenkových forem člověk nejen mění své nastavení, fyzickou pohodu a emoční pozadí, ale vytváří si i vlastní genetický aparát, kterému, jak se ukazuje, není lhostejné, o čem přemýšlíme, povídáme, jaké knihy čteme. Všechno se otiskuje do vlnového genomu, v náš vlnový geneticky program, měníme jedním nebo druhým směrem dědičnost a program každé buňky. Například slovo může způsobit rakovinu, nebo může člověka vyléčit. Je důležité, že DNA neříká, zda komunikujete s živým člověkem nebo s hrdinou televizního seriálu.

Ruský lingvista a dešifrovatel starověkých textů Gennadij Grinevič a Matematik a lingvista Noam Chomsky

Ruský lingvista a dešifrovatel starověkých textů Gennadij Grinevič napsal, že všechny jazyky světa jsou jako větve stromu, mají společný kořen. Matematik a lingvista Noam Chomsky dokázal, že gramatiky všech jazyků mají společné rysy. To umožnilo vytvořit univerzální matematický model lidských jazyků, který se ukázal být podobný stromu. Co je důležité. Skupině vlnových genetiků pod vedením Gariaeva se také podařilo vytvořit matematický model všech genetických textů. Ukázalo se, že i oni mohou být zobrazeni jako strom. Vědci se samozřejmě rozhodli porovnat lingvistický strom s genetickým, ukázalo se, že mají úplně stejnou strukturu. To znamená, že člověk je opravdu jako kniha, ale je také důležité, že člověk do knihy píše část informace sám. Tato informace ho nejen formuje jako člověka, ale také otiskuje v DNA a od toho se odvíjí zdraví potomků. Nyní můžeme přidat Chomsky, věřil Gariaev.

Společné rysy mají všechny jazyky světa, včetně DNA

Společné rysy mají všechny jazyky světa, včetně DNA a genetický aparát není zdaleka lhostejný k tomu, co si myslíte, říkáte a čtete. Jakákoli slova můžete vtisknout do vlnového genomu. Netřeba dodávat, že vlnová genetika byla ortodoxními vědci přijata nepřátelsky a to navzdory tomu, že celosvětový výzkum na toto téma začal v polovině minulého století.

Tsian Kanchzhen

V roce 1957 v Číně slavný výzkumník Tsian Kanchzhen začal a v sedmdesátých letech pokračoval v genetických experimentech, která odrážely myšlenky ruských vědců A.г. гурвич a Александр Любищев.

Vlail Kaznacheev –  A. G. GurwitschАлександр Любищев

Ještě ve dvacátých a třicátých letech předpovídali, že genetický aparát pozemských organismů funguje nejen na materiální úrovni, ale i na úrovni pole a je schopen přenášet genetickou informaci pomocí elektromagnetických a akustických vln. Ruský vědec Любищев šel ještě dál, věřil, že úroveň pole také nevyčerpává všechny informační schopnosti genomu. Již v šedesátých letech minulého století byly v Novosibirsku pod vedením akademika Vlail Kaznacheeva zahájeny pokusy, které měly potvrdit myšlenky Любищев a  A. G. Gurwitsch.

Tehdy byla objevena tzv. zrcadlová cytopatika. Podstatou experimentu bylo, že buňky oddělené křemenným sklem si nadále vyměňují vlnovou informaci na genové úrovni.

Rádiové Tajemství DNA

Tsian Kanchzhen se domníval, že nositeli genetické informace v poli jsou ultra vysokofrekvenční elektromagnetické záření – BIOTRON TSZYAN-2 – EP0872549A1.

Pomocí takového záření byli vytvořeny zvířecí a rostlinné chiméry, které byly zakázané, mezi nimi nejbezpečnější byla kuře-kachna.

Většina vědců však toto vysvětlení považovala za nedostatečné. Řešení tohoto problému se chopili Gariaev a Berezin z katedry teoretické problematiky RAN a také Vasiljev, pracovník Fyzikálního ústavu RAN.

Podstatou myšlenek Gariaeva, Berezina, Vasiljeva je, že genom vyšších organismů je považován za biologický holografický počítač. Na základě hologramu, který tento biopočítač vysílá se v prostředí objevuje fyzikální objekt. Asi nikdo nebude polemizovat s tím, že DNA je text.

DNA tvoří fraktální struktury

V roce 1990 američtí vědci Alec John Jeffreys objevili, že čtyři písmena genetické abecedy adenin guanin cytosin thymin v textech DNA tvoří tzv. fraktální struktury. Tedy samo opakující se struktury v různých měřítkách. Vědecký svět přivítal tento objev přátelským mlčením. Co si o tom myslíte? Čekáme na vaše komentáře k tomuto tématu.

Když Gariaevova skupina prohlásila, že jazyky, alespoň ruština a angličtina, se vyvíjejí podle stejného principu, začala opět padat obvinění z pseudovědy. DNA a lidská řeč se vyvíjejí podle stejných zákonitostí. Společně s pracovníky Matematického ústavu Ruské akademie věd vyvinula Gariaevova skupina teorii, podle které má textový základ, nebo jak to vědci nazvali, kvaziřečová DNA, potenciálně nevyčerpatelnou zásobu slov.

Navíc je chráněno před možnými poruchami tím, že relativně vzato se každé písmeno této DNA abecedy může rozvinout do celé fráze nebo textu. Pokud jste sledovali naše epizody o počátečním písmenu, pak budete souhlasit, že analogie je zřejmá.

Gariaevovi následovníci věří, že tento přístup otevírá skutečnou příležitost přiblížit se k dešifrování samotných genetických textů a v souladu s tím přesněji sestavit algoritmy pro přístup k lidskému genomu, za účelem naprogramování jeho životních funkcí, léčby, prodloužení života a tak dále, ale to není vše.

Zavedení vlnové genetické informace od dárce k příjemci

Gariaevova skupina dosáhla efektu vysílání a zavedení vlnové genetické informace od dárce k příjemci. Vznikla zařízení, do kterých bylo možné zadávat řečové algoritmy, například v ruštině a angličtině. Takové verbální struktury se proměnily v tzv. solitonové modulované pole, analogy těch, které buňky provozují v procesu vlnové komunikace. Organismus a jeho genetický aparát rozpozná takové vlnové fráze jako své vlastní kódy a jedná v souladu s doporučeními lidské řeči. Právě s pomocí těchto zařízení byly po zničení semen těchto rostlin radiací obnoveny genomy pšenice a ječmene. Kromě toho byly vytvořeny programy pro urychlení růstu rostliny. Pro otestování účinnosti vlnových programů v kontrolní skupině byly do genomu rostliny zavedeny nesmyslné řečové pseudokódy. Ale jakmile byl zaveden pozitivní sémantický program, rostliny na to okamžitě reagovaly prudkým, ale krátkodobým zrychlením růstu.

Existence prajazyka genomu

Rozpoznávání lidské řeči rostlinnými genomy je plně v souladu s postojem lingvistické genetiky o existenci prajazyka genomu široké škály biosystémů v raných fázích jejich evoluce. Tento prajazyk byl společný všem organismům. Zachovala se v obecné struktuře genofondu planety a dnes je to právě to, co dělá naši řeč skutečně magickou. Dávné pohádky popisují lidi, kteří uměli mluvit s rostlinami a zvířaty.

Dnešní poznatky z oblasti vlnové genetiky nám říkají, že předci jako obvykle odráželi realitu v alegorické podobě. Holografické, lingvistické a vlnové vlastnosti DNA

Follow us

Vlnová Genetika Léčí Downův Syndrom

Za použití technologie lingvistické vlnové genetiky bylo dosaženo pozitivních výsledků – Zvukový Vlnový Genetický Program od bratra Romana pomohl

Downův Syndrom a jeho léčba

Napsat komentář

Komunikace

Previous article

DNA ZBRANĚ V ČESKU?