DNA ZBRANĚ V ČESKU?

Na setkání ASPEN SECURITY FORUM Republikán Jason Crow uvedl, že jsou zbraně, které Vás mohou zaměřit, když mají Vaši DNA. DNA má frekvenční vlastnosti, od tam VLNOVÁ GENETIKA. Tyto zbraně mohou člověka zabít, měnit, ovládat… Zeptejte se zástupců ASPENU, Víta Rakušana, Petra Pavla.

DNA ZBRANĚ – VÍT RAKUŠAN29.1. SOKOLOV, – 4.3. VYŠKOV 2024 – VEŘEJNÉ KONTROLY

ASPEN SECURITY FORUM 2022 – Kongresman Jason Crow – DNA Frekvenční zbraně

Kongresman Jason Crow – DNA Frekvenční zbraně

Na bezpečnostním fóru ASPENU dne 22. července 2022 diskutovali kongresman Jason Crow z výboru pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů Spojených států, generál Richard Clark, který je velitelem Velitelství zvláštních operací USA a senátorka Joni Ernstem z Výboru pro ozbrojené služby Senátu.

Jason Crow tyto DNA zbraně jsou také spojeny s vaším soukromím a komerčními daty. DNA je dneska vlastněno soukromými korporacemi a je prodáváno s malou ochranou duševního vlastnictví. Musíme o tom mít politickou a otevřenou diskuzi. Tyto DNA zbraně svou frekvenční charakteristikou spadají i do signální inteligence, o které prý “neví” Vít Rakušan. Rádi mu to vysvětlíme.

GENETICKÉ TESTOVÁNÍ A ARMÁDA

Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické testování kvůli hromadnému sledování a možnosti sledování jednotlivce bez jeho povolení nebo vědomí jednotlivce. Rezonanční Bio frekvence DNA se používá ke sledování, stopování a ovládání jedince nebo davů. Kontrola z genetické úrovně představuje zvýšené riziko pro společné síly a mise.

VLNOVÁ GENETIKA ZASAHUJE DO SIGNÁLNÍ INTELIGENCE

SIGINT (signals intelligence) je anglický výraz používaný 120 let speciálními bezpečnostními složkami státu jako jsou rozvědka či kontrarozvědka (zpravodajská služba) a slouží k označení informací získaných pomocí zdrojů jako je radarový provoz, datová komunikace, Internet, odposlechy telefonních hovorů (voice interception, Text interception), snímání vyzařování monitoru na dálku, TV, SMART GRID, el. zařízení a jiné.

Dalšími chráněnými utajovanými zdroji informací jsou: HUMINT (Human-Source Intelligence) – seznam patentů, VLNOVAGENETIKA.CZ MASINT (Measurement and Signature Intelligence), IMINT (Imagery Intelligence), LIAISON (zprávy a podpora mezi spřátelenými zpravodajskými službami v rámci i nad rámec jednoho státu, společenství národů či kontinentu), komunikační zpravodajství (COMINT) a elektronické zpravodajství (ELINT). Zpravodajství signálů a zpravodajství měření a signatur (MASINT – Measurement and signature intelligence), OSINT (Open-Source Intelligence) …

Doslova se snaží proměnit vaši DNA v počítačový server

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN

Napsat komentář