Univerzální Programy

Univerzálními programy jsou vlnová (spintronová) mapování, speciální spektra biologicky aktivních látek přírodního původu. Například včelí mateří kašička, med, eleuterokok, pšeničné klíčky atd.

Rozdíl od individuálních matric je v tom, že u individuálních matic se používá fotografie, pupečníková krev a novorozenecká placenta. U univerzálních programů toto není potřeba. Jedná se o hotové programy.

Institut vlnové genetiky (wavegentics.org) je neustále aktualizuje v závislosti na příjmu nových spekter látek.

Část univerzálních programů byla sestavena společně s Raisou Achmetovnou Mansurovou (Мансуровой Раисой Ахметовной – http://ramportal.ru). Na svých seminářích aktivně využívá matrice pro zdravotní účely.

Upozorňujeme, že s univerzálními matricemi, které jsou distribuovány na internetu, nemáme nic společného a neneseme odpovědnost za jejich použití.

Матрица Гаряева – Волновой иммунитет

Program # 1: Imunitní systém

Program posiluje imunitní systém (ПРОГРАММА СПОСОБСТВУЕТ УКРЕПЛЕНИЮ ИММУНИТЕТА).

Strengthening of the Immune System audio file by Peter Garyaev

Program # 2-1: Korekce kosterního systému

Program přispívá k prevenci a nápravě poruch a onemocnění pohybového aparátu.

Program # 2-2: Korekce kardiovaskulárního systému

Program přispívá k prevenci a nápravě změn kardiovaskulárního systému.

Program # 2-3: Korekce nervového systému

Program přispívá k nápravě autonomního a centrálního nervového systému.

Program # 3: Program proti rakovině

Program je zaměřen proti rakovině.

Program # 4: korekce celkového metabolismu a korekce trávicího traktu

Program pro korekci metabolismu celého těla.

Program # 5: Zpoždění stárnutí

Jedna z možností, jak brzdit stárnoucího pacienta. Nedávno bylo odhaleno, že blokuje také mnoho typů onkologických procesů.

Program # 6: Mužská linie

Zlepšuje kardiovaskulární systém, posiluje imunitní systém, pomáhá při různých onemocněních ledvin. Zabraňuje tvorbě močových kamenů a písku v močovém měchýři. Ovlivňuje všechny patologické procesy v prostatě. Působí na sexuální funkce.

Program # 7: Ženská linie

Aktivace metabolických procesů, obnovení vodní rovnováhy, zbavení se otoků, pročištění lymfatického systému. Nastavení menstruačního cyklu. Harmonizace sexuální sféry.

Program # 8: Podpora zraku

Program je zaměřen na udržení zdraví očí při vysoké zrakové zátěži, zejména při práci na počítači, u starších osob, při práci s ostrým světlem, při dystrofických změnách sítnice, krátkozrakosti apod.

Program # 9: Zotavení těla po 40-50 letech

Po 40-50 letech se patologické procesy hromadí v tkáňových buňkách, které dříve nebyly ani viditelné pro naše vědomí, vystupňovaly se a začínají nám působit starosti.

Program # 10: Antiparazitický program

Pro účinnější způsob boje se škůdci a pro prevenci jejich výskytu se nabízí připojení k léčebné metodě vlnového působení na parazity.

Program # 11: Pro štíhlou postavu

Program # 12: Proti alergiím

Program # 13: Zdravá pokožka

Program # 14: Vlnová Imunita

Program č. 14. Imunita organismu vůči infekčním i neinfekčním činitelům a látkám, které mají antigenní vlastnosti, virům, bakteriím, jedům a dalším tělu cizím látkám . Tedy vlnová imunita.

Program # 15: Proti kouření

Program # 16: Normalizace genitourinárního systému

Program # 17: Obnova těla po 70 letech

Program # 18: Proti závislosti na alkoholu

Prameny

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN

Napsat komentář

Vlnová Genetika

Previous article

Garyaevova Kapsle