Garyaevova Kapsle

Technologie informačních vln Petra Garyaeva je systém směrového působení, který je vyladěn tak, aby zlepšoval zdraví přenosem kvantových informací a odstraňoval zdravotní potíže. Na základě vlastností akumulace kosmické, biologické energie, principu Reicha, odrážení záření zrcadly Kozyreva. Garyaevova lingvistická vlnová genetika umožňuje dosáhnout cíleného účinku na různé lidské patologie.

Konstrukce Kapsle

Kapsle je složitá geometrická konstrukce reflexních ploch určitého složení. Kov izoluje účinky různých negativních faktorů prostředí, zatímco zrcadla zaměřují určité typy záření podobně jako čočky. Vlnová genetika koriguje patologické stavy, mobilizuje vnitřní rezervy tím, že směruje informace do jednotlivých orgánů.

Programování k Normalizaci Organismu

Kapsle ovlivňuje procesy autoregulace změnou informačního pole buněk, tkání a orgánů na kvantové úrovni, což nemá v moderní medicíně obdoby. Generováním zvukového pole v rozsahu frekvencí bezpečných pro živé organismy kapsle naprogramuje organismus tak, aby se zotavil, a tím normalizuje jeho stav.

Капсула Гаряева Волновая генетика

Vlnová Genetika pomáhá v Různých Onemocněních

Rekonvalescence pomocí vlnové genetiky je zcela neškodná a pohodlná metoda obnovy i prevence zdraví. Během sezení v informační kapsli mizí řada nemocí a tělo se očišťuje. Obvykle se doporučuje absolvovat sérii sezení a po určité době je opakovat. Pro dosažení co největšího účinku zároveň doporučujeme poslouchat Zdravotní Matice (Информационная медицина).

Terapeutická vlnová terapie se stala nepostradatelnou v boji proti různým onemocněním. V případech, kdy je lékařská pomoc neúčinná, je naše terapie alternativní léčbou mnoha onemocnění. Kapslová terapie zlepšuje imunitní systém, mizí chronický únavový syndrom, tělo se obnovuje, omlazuje a zvyšuje se pracovní schopnost a vytrvalost.

Vyvedení těla ze stresu, deprese, záchvatů paniky pomocí matric a kapslí Garyaeva.

Манцев А.Ю., konzultant funkčního tréninku sportovců, specialista na diagnostiku variability srdečního rytmu.

Stres (z anglického stress, strain; stav zvýšeného napětí) je kombinací nespecifických adaptačních (normálních) reakcí organismu na působení různých nepříznivých faktorů – stresorů (fyzických nebo psychických), které narušují homeostázu, a také odpovídající stav nervového systému nebo organismu jako celku. Ať už je stres “dobrý” nebo “špatný”, emocionální nebo fyzický, jeho účinky na organismus mají společné nespecifické rysy. Stres je nespecifickým základem mnoha onemocnění, včetně autoimunitních chorob. Neustále přicházející slabé negativní podněty jsou překonávány neustále působící adaptací. Podněty mají za cíl probudit adaptační systém a připravit ho na rychlejší a účinnější reakci. Silnější podněty mohou vyžadovat více adaptační energie, než se vytvoří; pak se adaptační rezerva uvolní, a pokud se vyčerpá, nastane smrt.

Stres a Dopad na Imunitní Systém

Goldstoneův (Голдстоуна) axiom. Adaptivní energii lze vyrábět, i když její produkce ve stáří klesá; lze ji také uchovávat ve formě adaptivního kapitálu, i když kapacita tohoto kapitálu je omezená. Pokud organismus spotřebovává svou adaptační energii rychleji, než ji produkuje, vyčerpá svou rezervu (adaptační kapitál) a po jejím úplném vyčerpání zemře. Stres je negativní typ stresu, se kterým se tělo nedokáže vyrovnat. Podkopává zdraví a vede k vážným onemocněním. Stres poškozuje imunitní systém. Ve stresu se lidé častěji stávají oběťmi infekcí, protože v období fyzického nebo psychického stresu výrazně klesá produkce imunitních buněk. Během stresu se emoční reakce rozvíjí dříve než ostatní, což aktivuje autonomní nervový systém a jeho endokrinní zásobování.

Stres je Univerzální Fyziologická Reakce

Mezi neodborníky existuje tendence označovat stres (zejména psychický) jednoduše jako nervové napětí. Stres však není jen duševní rozrušení nebo nervové napětí, je to univerzální fyziologická reakce na dostatečně silné vlivy s popsanými příznaky a fázemi (od aktivace fyziologického aparátu až po vyčerpání).

Příznaky Stresu

Příznaky mohou postupně narůstat nebo se objevit náhle. Záchvaty paniky obvykle trvají krátkou dobu a mají podobu emočních výbuchů s pocity hrůzy, zrychlenou srdeční frekvencí a pocením. Dvěma hlavními příznaky stresu jsou úzkost a neklid. Mezi příznaky patří také svalové napětí, únava, podrážděnost, netrpělivost, nespavost nebo poruchy spánku a potíže se soustředěním. Úzkost může vést k záchvatům paniky, které se vyznačují nepříjemnými pocity nebo bolestí na hrudi, dušností, zimnicí, horečkou, třesavkou, nevolností, bolestí břicha a necitlivostí nebo brněním končetin. Dále bolesti hlavy, bolesti zad, zácpa, průjem, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární a autoimunitní onemocnění.

Známe vnější příznaky, ale co se děje fyziologicky v těle?

Autonomní nervový systém našeho těla, který okamžitě reaguje na všechny stresory, se skládá ze dvou částí: 1-sympatikus (excitační) a 2-parasympatikus (relaxační). Rovnováha těchto částí určuje náš stav. Vzruchy jsou přenášeny sympatickými nervy a ty jako síť oplétají krevní tepny a drobné kapiláry, které směřují k vnitřním orgánům a kůži. Vzrušení těchto nervů zužuje cévy, čímž brání pohybu krve, a tím se zhoršuje přístup kyslíku a živin k buňkám. V důsledku toho je narušena normální funkce orgánu (orgánů). To se projevuje snížením nebo naopak zvýšením funkce nemocného orgánu. Na kůži se objevují různé druhy změn, zejména na prstech a nehtech rukou a nohou. Končetiny neustále mrznou v důsledku nedostatečného prokrvení (zúžení lumen kapilár).

Stres má vliv na Žaludek a Střeva

Dále se mohou objevit kožní onemocnění, jako je lupenka a různé druhy dermatitid. Vnitřní orgány, jako je žaludek, střeva, štítná žláza, prostata atd., mají hladké svalstvo, které je inervováno sympatickými vlákny. V důsledku silného vzrušení se tento sval přestává normálně stahovat, což má za následek stagnaci potravy ve střevech, zvýšené hnilobné procesy, vzniká meteorismus, sliznice je zanícena vzniklými toxiny. Tento stav může trvat roky, může přejít ve vředovou chorobu a vést k chirurgickému zákroku. Podobná situace je i u slinivky břišní. Zhoršené zásobování krví je jednou z příčin poruchy funkce buněk produkujících inzulín a vede k diabetu 1. typu. Totéž se týká štítné žlázy, potních žláz, prostaty u mužů a dělohy u žen. Přimět sympatická vlákna, aby “uvolnila sevření” a zvětšila lumen cév, může pouze snížit jejich vzrušení. Problém spočívá v tom, že parasympatická nervová vlákna nejsou umístěna na cévách, ale vedle somatických (motorických) nervových vláken. To znamená, že nejprve musí být odstraněn stresový vzruch, musí být “vypnuty” mechanismy, které způsobují vazokonstrikci (sympatiko-adrenální systém), a poté musí být vzruch přenesen na parasympatická vlákna, zejména na nervus vagus (lat. nervusvagus).

Stres Ovlivňuje Bloudivý Nerv, který Informuje Orgány

Bloudivý nerv, který je vzrušen, přenáší své impulzy do vnitřních orgánů a normalizuje jejich funkci. Při použití různých sedativ a antidepresiv je téměř nemožné takovou reakci vyvolat. Stimulace vagového nervu (VNS) se v medicíně používá k léčbě epilepsie od roku 1990. Tato technika je účinná i při léčbě deprese. Cena samotného generátoru, který se všívá pod kůži a přivádí elektrický impulz do bloudivého nervu, je však více než 1 milion rublů! A pomocí takového stimulátoru je nutné snížit vzrušení sympatických vláken, aktivitu dlouhého řetězce chemických reakcí probíhajících v mozkových oddílech (hypotalamus, hypofýza…), žlázách s vnitřní sekrecí (nadledvinky, štítná žláza…). Konvenční medicína k tomuto účelu stále používá léky, často s vedlejšími účinky. A co je ještě důležitější, chybí kvalitativně-kvantitativní diagnostika samotného stresového stavu, rovnováhy autonomního nervového systému. Neurologové v této oblasti nemají k dispozici moderní diagnostické nástroje, mezi které patří například diagnostika variability srdeční frekvence. Tuto techniku vyvinul sovětský akademik Parin (Париным В.В.) ještě před letem Jurije Gagarina (Ю. Гагарина) do vesmíru. Jejím účelem bylo sledovat regulační procesy v organismu astronauta ve vesmíru. S nástupem počítačů je tato metoda v podobě softwaru poměrně dostupná a srozumitelná. Tato technika umožňuje během několika minut kvalitativně a kvantitativně posoudit sympaticko-parasympatickou rovnováhu (excitace-relaxace) a také podíl a úlohu neurohumorálního systému na rozvoji stresových reakcí v organismu.

Diagnóza s Vlnovou Genetikou

Samotná diagnóza však nic nemění. Je nutné mít k dispozici dostupný a operativní nástroj k ovlivňování stresu. Takovým nástrojem je dnes jazykově-vlnová matice a kapsle akademika P. P. Garyaeva. Četné experimenty v Rusku i v zahraničí prokázaly účinnost metody objevené P. P. Garyaevem. Navzdory aktivnímu odporu zastánců tradiční medicíny dnes Garyaevova metoda funguje a přináší lidem úlevu od jejich potíží.

Vědecké Centrum Biokvant

Diagnostika variability srdečního rytmu ve vědecko-praktickém centru Biokvant, které založil P. P. Garyaev, se používá k rychlému určení rovnováhy nervového systému a poté pacient poslouchá zvukové programy nesoucí kódované informace ve speciální kapsli. Tuto informaci mohou přijímat molekuly DNA neuronů a astrocytů (mozkových buněk), kterým je určena, nebo buňky a vnitrobuněčné útvary orgánů našeho těla. Po přijetí informace dochází ke změnám na úrovni nervového systému a podle provedených experimentů také na úrovni bílých krvinek. Jejich enzymatická aktivita se změní, což buňkám umožní syntetizovat a ukládat energii ve formě ATP prostřednictvím aerobních procesů (za přítomnosti kyslíku). V dlouhodobých stresových situacích buňka stále více přechází na anaerobní syntézu ATP (Warburgův efekt), což vede ke změně pH krve směrem k překyselení. Funkce autoimunitního systému jsou sníženy, adaptační energetická rezerva je prudce snížena a přenos informací mezi mozkovými buňkami je narušen, což vede k rozvoji různých onemocnění, včetně rakoviny. Kapsle a zvukové matrice akademika P. P. Garyaeva mohou tento proces zastavit a umožnit našim buňkám žít a normálně se vyvíjet.

Příklady

Šestnáctiletý student vysoké školy ve stavu těžké nervové poruchy byl odeslán do výzkumného centra Biokvant k léčbě na neuropsychiatrické klinice. Diagnostika variability srdeční frekvence prokázala výraznou excitaci sympatického nervového systému, výraznou tachykardii (srdeční frekvence 90 tepů za minutu), zvýšený krevní tlak až na 140/90. Po 30 minutách poslechu zvukového programu v kapsli zaměřeného na úpravu rovnováhy nervového systému a po opakované diagnostice HRV bylo zaznamenáno následující: normokardie, žádná arytmie, rovnováha mezi funkcí sympatiku a parasympatiku, normalizace tlaku na 110/70, snížení srdeční frekvence na 62 tepů/min. Pro upevnění výsledku bylo doporučeno provádět tuto proceduru jednou týdně po dobu jednoho měsíce.

Další příklad. 43letá žena, účetní ve velké společnosti, šla na diagnostiku nervů. Stěžovala si na bolesti hlavy, únavu a úzkost. Diagnostika ukázala následující: tachykardie, srdeční frekvence 88-90 tepů za minutu v poloze na zádech, zjevná excitace sympatického nervového systému, zjevné snížení adaptační energetické rezervy, TK-150/100. Po prvním sezení v kapsli a poslechu programu korekce nervového systému se HR snížil na 64 úderů za minutu, tlak 120/80, normalizovala se rovnováha vegetativního nervového systému, zvýšila se adaptivní energetická rezerva. Pacient pokračuje v poslechu programu v kapsli jednou týdně. Celkový stav během pracovního týdne je dobrý.

Prameny

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

Napsat komentář