Založení Center Lingvisticko Vlnové Genetiky (LVG) v Česku a Slovensku

Úvod a Idea Založení Center

Radí bychom pomohli vytvořit centra Lingvistiko Vlnové Genetiky (dále jen LVG) v Česku a Slovensku. Možná první centrum bychom rádi udělali na Moravě, aby jak lidé ze Slovenska tak z Česka to měli stejně daleko.

Vlnová genetika má precedenty regenerační medicíny. V Rusku a v mnohých dalších zemích pomáhá uzdravovat nemocné se širokým spektrem problémů. Rádi bychom tyto možnosti měli i u nás na Slovensku a v Česku.

Zapojení Široké Veřejnosti

Zjišťujeme, kdo by měl zájem pomoct, jaké jsou jeho možnosti pomoci. Jestli někdo může pomoc s prostory, financemi, s transportem zboží z Ruska. Jestli je někdo doktor, jestli má někdo známe v lékařské obci, v institucích.

Vytváříme propojenou komunitu lidí kolem LVG.

Financování

Financování může být ze soukromých, firemních, státních, krajských, obecních prostředků. Můžeme také požádat o grant, podporu.

Financování i učetnictví je transparentní.

Přístroje a Vybavení

Je zapotřebí koupit několik přístrojů, tekutých kvantových matic, popřípadě laserů a dalšího vybavení. Popřípadě i dalších přístrojů.

Modulátor Garyaev – Mishina

Tekutá Kvantová Informační Matice ŽKIM (ЖКИМ)

Lasery pro Vlnovou Genetiku

Informační Vlnové Matice

  • Je možnost objednat si Informační Matice přímo pro Vás
  • Všeobecné informační matice pro zdraví a regeneraci

Další Vybavení

Biorezonanční Přístroje a PEMF

  • Součástí center mohou být i další zařízení. Tyto přístroje se doplňují s vlnovou genetikou. Na stránce „Biorezonanční Přístroje“ uvádíme jen některé.
  • Léčba pomocí PEMF, nebo zde
  1. Prezentace Lingvisticko Vlnové Genetiky (LVG)

Více dokumentů najdete na stránce Prezentace a Knihy o Lingvisticko Vlnové Genetice

Možnosti LVG

Možnosti LVG jsou velké, od regenerační medicíny založené na vlnové interakci, na řízení kmenových buněk, nebo na tekutých, vlnových a informativních matricích. Vlnová genetika má teoretický základ, více jak 100 experimentálních práci a má precedenty.

Precedenty potvrzují správnost myšlenky, že technologie imitující přírodu, jsou velmi dobré pro člověka. Nesmějí se však zneužít, a proto je důležitá podpora uvědomělé a široké veřejnosti. Mezi precedenty patří úspěšná léčba pacientů s poraněnou míchou, došlo k regeneraci zubů a orgánů, k léčbě cukrovky, diabetické nohy, nekrózy končetin, nebo i downnova syndromu. Další zdravotní výsledky. Lingvistikou vlnovou genetiku lze použít také na biologický tisk vnitřních orgánů, oční choroby, léčbu rakoviny a výrazně prodloužit kvalitu a život všech lidí. Lingvistická Vlnová Genetika může pomoci i s post vakcinačním syndromem, to je stále otevřená otázka …

Spolupráce

Rozšířili spolupráci s

Rádi bychom navázali spolupráci s institucemi v Česku a Slovensku.

Podělte se prosím o své zkušenosti s vlnovou genetikou. Ať i ostatní lidé k ní najdou cestu.

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

Napsat komentář

Previous article

Prezentace a Knihy

Next article

Garyaevova Kapsle