Založení Center Lingvisticko Vlnové Genetiky (LVG) v Česku a Slovensku

Úvod a Idea Založení Center

Radí bychom pomohli vytvořit centra Lingvistiko Vlnové Genetiky (dále jen LVG) v Česku a Slovensku. Možná první centrum bychom rádi udělali na Moravě, aby jak lidé ze Slovenska tak z Česka to měli stejně daleko.

Vlnová genetika má precedenty regenerační medicíny. V Rusku a v mnohých dalších zemích pomáhá uzdravovat nemocné se širokým spektrem problémů. Rádi bychom tyto možnosti měli i u nás na Slovensku a v Česku.

Zapojení Široké Veřejnosti

Zjišťujeme, kdo by měl zájem pomoct, jaké jsou jeho možnosti pomoci. Jestli někdo může pomoc s prostory, financemi, s transportem zboží z Ruska. Jestli je někdo doktor, jestli má někdo známe v lékařské obci, v institucích.

Vytváříme propojenou komunitu lidí kolem LVG.

Financování

Financování může být ze soukromých, firemních, státních, krajských, obecních prostředků. Můžeme také požádat o grant, podporu.

Financování i učetnictví je transparentní.

Přístroje a Vybavení

Je zapotřebí koupit několik přístrojů, tekutých kvantových matic, popřípadě laserů a dalšího vybavení. Popřípadě i dalších přístrojů.

Modulátor Garyaev – Mishina

Tekutá Kvantová Informační Matice ŽKIM (ЖКИМ)

Lasery pro Vlnovou Genetiku

Informační Vlnové Matice

  • Je možnost objednat si Informační Matice přímo pro Vás
  • Všeobecné informační matice pro zdraví a regeneraci

Další Vybavení

Biorezonanční Přístroje a PEMF

  • Součástí center mohou být i další zařízení. Tyto přístroje se doplňují s vlnovou genetikou. Na stránce „Biorezonanční Přístroje“ uvádíme jen některé.
  • Léčba pomocí PEMF, nebo zde
  1. Prezentace Lingvisticko Vlnové Genetiky (LVG)

Více dokumentů najdete na stránce Prezentace a Knihy o Lingvisticko Vlnové Genetice

Možnosti LVG

Možnosti LVG jsou velké, od regenerační medicíny založené na vlnové interakci, na řízení kmenových buněk, nebo na tekutých, vlnových a informativních matricích. Vlnová genetika má teoretický základ, více jak 100 experimentálních práci a má precedenty.

Precedenty potvrzují správnost myšlenky, že technologie imitující přírodu, jsou velmi dobré pro člověka. Nesmějí se však zneužít, a proto je důležitá podpora uvědomělé a široké veřejnosti. Mezi precedenty patří úspěšná léčba pacientů s poraněnou míchou, došlo k regeneraci zubů a orgánů, k léčbě cukrovky, diabetické nohy, nekrózy končetin, nebo i downnova syndromu. Další zdravotní výsledky. Lingvistikou vlnovou genetiku lze použít také na biologický tisk vnitřních orgánů, oční choroby, léčbu rakoviny a výrazně prodloužit kvalitu a život všech lidí. Lingvistická Vlnová Genetika může pomoci i s post vakcinačním syndromem, to je stále otevřená otázka …

Spolupráce

Rozšířili spolupráci s

Rádi bychom navázali spolupráci s institucemi v Česku a Slovensku.

Podělte se prosím o své zkušenosti s vlnovou genetikou. Ať i ostatní lidé k ní najdou cestu.

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN

Napsat komentář

Komunikace

Previous article

Prezentace a Knihy
Vlnová Genetika

Next article

Garyaevova Kapsle