Úspěšná Léčba Gangrény Diabetické Nohy Pomocí ŽKIM – Dr. Peter P. Garyaev

Gangréna Diabetické Nohy

Za jednu z nejhorších pozdních komplikací diabetu je považována gangréna diabetické nohy, která vzniká z různých důvodů. Naučili jsme se jí lečít pomocí ŽKIM. Jde o to, že glukóza je pro cévní endotel toxická, proniká do buněk, kde způsobuje jejich otok, změnu struktury a další destrukci. Poškození vnitřní vrstvy žil a tepen vede k tvorbě krevních sraženin a zúžení lumen, což má významný vliv na průtok krve, zpomaluje ho a snižuje množství kyslíku v periferních tkáních.

Zde se dá objednat ŽKIM

Každá Rána Živnou Půdou pro Bakterie

V důsledku stejného zvýšení hladiny glukózy je každá rána živnou půdou pro bakterie, které zatěžují povrch rány. To vede k delší době hojení a častému hnisání. Kombinace těchto dvou faktorů vede k tomu, že lidé v nejlepších letech života riskují ztrátu dolních končetin, protože gangréna při cukrovce není hororový příběh o tom, jak si hlídat hladinu cukru, ale velmi reálná vyhlídka s nepříjemnými následky.

Moderní Medicína není Schopna Poskytnout Plnou Úlevu

Moderní medicína není schopna pacientům s touto patologií poskytnout plnou úlevu. Vše se omezuje na pozorování a pokusy o malou korekci metabolismu pomocí vitaminů a léků snižujících hladinu cukru. Po několika týdnech léčby nelze očekávat skutečné uzdravení. Za takových podmínek může gangréna prstů na nohou skončit až amputací, pokud věříte slibům a zavíráte oči před tím, že se to každý den jen zhoršuje – objevují se nové vředy, bolest postupuje, noha se stává jako z hororu.

Kvantová Informační Matrice

V době bezplatných informací lze najít skutečně účinné metody, jak pomoci pacientům trpícím tímto druhem problému. Mluvíme o tekuté kvantové informační matrici, která byla vyvinuta. Je založené na principech duality vlny a hmoty. Informační pole jakékoli kapaliny lze změnit pomocí moderní technologie IVH.

Matrice Stimuluje Regeneraci

Princip léčby je velmi jednoduchý – matrice spouští a stimuluje proces regenerace, díky němuž jsou poškozené tkáně nahrazeny novými strukturami vytvořenými aktivací tělesných rezerv (Zdravotní Matice).

Vyléčena Gangréna Nohou při Cukrovce

Dokonce ani gangréna nohou při cukrovce již není rozsudkem zbavujícím dolní končetiny. Metoda je založena na principu komprese. Algoritmus je velmi jednoduchý – je třeba ošetřit povrch antiseptikem, na rány položit sterilní ubrousek, předem navlhčený v připravené tekutině v tekuté informační matrici.

Nejzávažnější Komplikace lze Léčit

Nemusíte vědět, v jakém stádiu je gangréna nohy, vše nám řeknou fotografie. Nejzávažnější komplikace lze léčit tekutou kvantovou informační matricí, první výsledky budou viditelné po dvou dnech, nebudete muset dlouho a bolestivě čekat, věřte a doufejte. Regenerační síla ŽKIM pomůže vašemu tělu mnohem víc, než bychom si kdy dokázali představit.

Gangréna Diabetické Nohy – Moderní Medicína není Schopna Poskytnout Plnou Úlevu – Kvantová Informační Matrice – Matrice Stimuluje Regeneraci – Vyléčena Gangréna Nohou při Cukrovce – Nejzávažnější Komplikace lze Léčit

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?