Biomatrix Dr. P. P. Gariaeva – Kosmetické Kvantově Informační Krémy

V Ústavu lingvistické vlnové genetiky pod vedením akademika Ruské akademie lékařských a technických věd P. P. Gariaeva byla na základě dříve neznámých principů uchování informací vyvinuta technologie pro získávání kosmetických krémů.

Krémy Zpomalují Proces Stárnutí

Tyto principy naše tělo a jeho buňky využívá zejména k tomu, aby si co nejdéle zachovalo mládí a zdraví. Ale v určitém okamžiku tělo začne stárnout. Ústavu genetiky se podařilo pomocí těchto technologií trochu zastavit proces stárnutí.

Jak se Kvantové Informační Krémy liší od Ostatních Krémů?

Krémy obvykle obsahují různé látky, které se po vstřebání a uvolnění do krve rychle rozkládají pod vlivem různých enzymů na složky, které nejsou vždy užitečné a někdy i škodlivé. V kvantových informačních krémech se používají kvantové informační analogy mnoha látek. Při výrobě klasických kosmetických krémů jsou často látky nestabilní a ne vždy vzájemně kompatibilní nebo jsou velmi drahé.

Kvantové Krémy si Zachovávají Vlastnosti Vzácných a Drahých Biologicky Aktivních Látek

Kvantové krémy tyto nevýhody nemají a plně si zachovávají vlastnosti vzácných a drahých biologicky aktivních látek. Kvantové ekvivalenty těchto léčivých látek se v zásadě nemohou rozpadat a měnit své vlastnosti. Zůstávají nezměněné a terapeutické po neomezeně dlouhou dobu. Nazývají se tekuté kvantové informační matice (Tekutá Kvantová Informační Matice ŽKIM (ЖКИМ)). Pomocí ŽKIM se například úspěšně a rychle vyléčil nevyléčitelný syndrom diabetického vředu na noze. A jediné, co lékaři v této situaci navrhovali, byla úplná amputace nohy. (Úspěšná Léčba Gangrény Diabetické Nohy Pomocí ŽKIM – Dr. Peter P. Garyaev) Nyní se pomocí ŽKIM léčí smrtelné popáleniny a omrzliny.

Kvantové-Informační Krém má stejné Vlastnosti jako ŽKIM

Stejné vlastnosti ŽKIM jsou vlastní i kvantově-informačním krémům. Kvantově-informační krémy jsou jak kosmetikou, tak zdrojem blahodárných a dlouhodobých účinků na lidskou pokožku a stabilizaci jejího mladistvého stavu. Krémy působí na lidský organismus jako na celek.

Prameny

Hybridní Technologie Garyaev-Mishin pro Obnovení Zdraví

Jak se Kvantové Informační Krémy liší od Ostatních Krémů?Kvantové-Informační Krém má stejné Vlastnosti jako ŽKIMKvantové Krémy si Zachovávají Vlastnosti Vzácných a Drahých Biologicky Aktivních LátekKrémy Zpomalují Proces StárnutíV Ústavu lingvistické vlnové genetiky pod vedením akademika Ruské akademie lékařských a technických věd P. P. Gariaeva byla na základě dříve neznámých principů uchování informací vyvinuta technologie pro získávání kosmetických krémů.

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

2 thoughts on “Biomatrix Dr. P. P. Gariaeva – Kosmetické Kvantově Informační Krémy

Napsat komentář