Ambrosia, Smrt a Dětská Krev nebo Vlnová Genetika

Zvrácená léčba pomocí mladé, dětské krve má zvrácený příslib a má svoji cenu, které je i smrt dětí. Nesmějí se zabíjet, nebo týrat děti. Omlazovat se dá pomocí vlnové genetiky, která má reálné výsledky. Vlivem vlnové genetiky se regenerují tkáně, dorůstají orgány a omládnete …

Další metoda omlazení a regenerace je pomocí PEMF nebo uzemnění.

Mladá Krev, Utrpení Dětí a Zvrácení Pacienti

Zvrácenost Doktorů a Obchod s Dětmi

Zvrácený Dr. Jesse Karmazin mluví o transfuzi mladé krve dětí a říká, že odvrací stárnutí. Zde je důležité otázka. Odkud se bere mladá krev? Z válek? Proč se ve veřejných mediích nemluví o tom, že se všude po světě ztrácejí děti? Dát to také do souvislosti a Adrenochromem a s celosvětovým obchodem s dětmi. Kdo, jaké entity stojí za tímto obchodem? Jsou to ještě lidé?

Dětská Krev za 8000 Dolarů

Mladá krev dětí jde pacientům přes 35, kteří jsou součástí tzv. klinické studie. Ambrosia je další jméno pro satanskou pedofilní elitu. Zvrácený, egoistický pacient platí 8000 dolarů, aby dostal bohatý faktor pro růst krevních destiček v plazmě. Čim mladší tím větší faktor. Dejte si otázku, kdy dítě nejvíc roste? Peníze, nebo duši? Do klinik s mladou krví přichází zkorumpovaná elita, podnikatelé, herci skoro ze všech států US, Evropy, Austrálie. Nejsou žádné publikované výsledky, ale úplatný koncept si našel svoji cestu v satanské a zvrácené kultuře.

Zbytečný Výzkum Dr. Karmazina

Omlazení pomocí mladé krve má tisíciletou minulost. Je s tím spojeno hodně utrpení. Dr. Karmazin provádí úplně zbytečné pokusy na krysách. Říká, že viděl evidenci v obratu stárnoucího procesu u krys. Omlazení a zlepšení imunity se dá docílit i jinými způsoby, více na https://vlnovagenetika.cz/experimentalni-demonstrace-vlnove-imunity/

Egoismus a Neznalost Doktorů

Dr. Karmazin povzbuzuje další vědce, aby používali mladou krev ve Stanfordu. Neznalý vědci našli, že je to bezpečné a proveditelné pro příjemce, aby dostával fúzi mladé plazmy každý týden. Kolik děti musí umřít? Kolik doktorů se prodalo za peníze? Dr. Sha Sharon je výzkumnice a říká, že viděla evidenci zlepšení ve funkční schopnosti u příjemců. Kdo se zajímá o děti?.

Zlepšete si Svoji Krev Bez Nutnosti Transfuze Mladé Krve

Jsou komponenty v krvi co lečí. Samotný tvar krvinky je důležitý – Červené Krvinky jako Torus

. Je důležité, aby krvinka byla v přirozeném elekto-magnetickém poli. Uzemněte se – DOLŮ K ZEMI – Záněty jako Zdroj u mnoha Nemocí a Uzemnění

Vampírská Obličejová Maska a Plazma Bohatá na Krevní Destičky

Plazma bohatá na krevní destičky (Platelet Rich Plazma – PRP) od dětí se používá v krvi pacienta. Mladá krev je požadována stejně jako modní vampírská obličejová maska to potlačení vrásek. PRP se používá k perverzní léčbě kloubů, tkání a zrychlení hojení.

Prodejní Vědci a Doktoři

Dr. Šílený je pozván. Dr. Hooman Khorasani používá tyto bohaté PRP od malých dětí ve studiích k obnovení vlasů. Používá mladou krev vaši krevní skupiny ke stimulování vašeho těla. Tito prodejní doktoři říkají, že je potřeba udělat víc výzkumu. Stejnou frázi, že je potřeba udělat více studií, říkají lidé kolem bezdrátového průmyslu a jeho vlivu na zdraví. A stejnou lež, slyšíme i ve vakcinačním průmyslu. Všechno už dávno vědí. Ví, co to dělá a nedělá. A ADRENOCHROM už znáte?

Adrenochrome, Ambrosia, Epipen, Clinton Nadace (Foundation) a Satanismus

Jak se Uzdravit bez Mladé Krve

Šílení doktoři od dítěte vezmou růstový faktor, krev a vstříknout ji do egoistického pacienta. Dr. Karmazin otevřel laboratoř s mladou krví v New Yorku. Není potřeba více těchto laboratoří. Co je potřeba pochopit? Že jsou další možnosti, jak se můžeme uzdravit. Cesty uzdravení jsou přes vlnovou genetiku, pochopení harmonických frekvencí, PEMF, uzemnění, nebo čistého životního prostředí. Návrat do přirozeného života.

Prameny

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN

One thought on “Ambrosia, Smrt a Dětská Krev nebo Vlnová Genetika

Napsat komentář