Vysoká Rizika Prenatálního Ultrazvuku – Ultrazvuk přepisuje DNA a vytváří Strach

TĚHOTNÉ ŽENY POZOR!!!

Odmítněte ultrazvukové vyšetření během těhotenství. Dřív jsme neměli žádné vyšetření a rodily se zdravé děti. Zpátky k tradiční rodině.

Přepis Videa

Bez Ultrazvuku se v DNA vytváří Komplexní Melodie Života

Poté, co jsem vystavil molekulu DNA ultrazvuku, všiml jsem si něčeho, co je ohromující. Normálně vidíte ve vodném roztoku molekuly DNA produkují souvislý zvuk. Vytváří se komplexní melodie s opakujícími se hudebními frázemi.

TĚHOTNÉ ŽENY POZOR!!! – NEBEZPEČÍ ULTRAZVUKU

Dr. Peter Gariaev – https://wavegenetics.org/en/ – Více také na Rezonance – Rezonanční Dutina – Zbraně – Vibrace Buněk – Exploze Kostí a Orgánů – Cirkadiánní Rezonanční Frekvence

Ultrazvuk přepisuje DNA a vytváří Monotonií Tón Bolesti

Takže jsem ji ozářil ultrazvukovými vlnami stejné frekvence, jaké jsou v diagnostickém ultrazvuku (Lékařská ultrasonografie – 2-18 MHz). A co slyším, není to komplexní melodie, ale pouze jeden monotónní tón.

ZAKÁZAT Ultrazvuky během Těhotenství

To znamená, že pomocí ultrazvuku jsme vymazali obrovské množství informací z této molekuly DNA, které se nemohly zhmotnit vlivem zvuku. Je možné přejít na pasivní metody, které jen naslouchají tělu miminka a těhotné ženy rodičky. Opatrujte svoje děti po celou dobu.

Lékařská Ultrasonografie Degraduje DNA

Pak jsem si pomyslel, můj ty bože – My nemáme žádné zdravé děti, myslím doslova na celém světě, nyní nejsou žádné zdravé děti, protože všechny kromě těch narozených u divokých kmenů jsou vystaveny lékařské ultrasonografii (sonograf, většinou po roce 1990).

DNA je Vlnový Počítač co se stane s Počítačem, když do něj udeříte Kladivem?

Práce DNA lze považovat za práci počítače (DNA Vlnový Biopočítač – Evoluce vytvořila genetické texty – Chromozom působí jako zdroj a příjemce komunikace – Časoprostorové holografické Chromozomové kontinuum). Ale pokud udeříte do počítače kladivem, pak pravděpodobně začne produkovat pouze jednu odpověď na všechny vaše dotazy. Téměř to stejné se děje v lidském těle, když je ohlušováno ultrazvukem (VLNOVÉ BIO POČÍTAČOVÉ FUNKCE DNA).

Ultrazvuk Způsobuje Těžký Šok DNA a Vlny Bolesti a Strachu

Jeho vlnové matrice se deformují do takové míry, že převládne jedna frekvence. Ale to se nestane na okamžik, prvně molekula DNA prochází vážným šokem, poté co je vystavena ultrazvuku. Pak se to chvíli opakuje a nakonec generuje fantomovou vlnu bolesti a strachu.

Kdokoliv, kdo zná těhotnou ženu ve svém okolí, prosím informujte ji také o tom, že pokud se naočkuje, může zabít vlastní dítě.

Prameny

TĚHOTNÉ ŽENY POZOR!!! – Vysoká Rizika Prenatálního Ultrazvuku – Bez Ultrazvuku se v DNA vytváří Komplexní Melodie Života – Ultrazvuk přepisuje DNA a vytváří Monotonií Tón Bolesti – ZAKÁZAT Ultrazvuky během Těhotenství – Lékařská Ultrasonografie Degraduje DNA – Přejít na pasivní Metody Měření – DNA je Vlnový Počítač co se stane s Počítačem, když do něj udeříte Kladivem? – Ultrazvuk Způsobuje Těžký Šok DNA a Vlny Bolesti a Strachu

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí viru – Mysl a Bioroboti

Follow us

Vlnová Genetika Léčí Downův Syndrom

Za použití technologie lingvistické vlnové genetiky bylo dosaženo pozitivních výsledků – Zvukový Vlnový Genetický Program od bratra Romana pomohl

Downův Syndrom a jeho léčba

2 thoughts on “Vysoká Rizika Prenatálního Ultrazvuku – Ultrazvuk přepisuje DNA a vytváří Strach

Napsat komentář