Magnetogenetika, mRNA a Váš Mobil

Magnetogenetika a Dálkové Ovládání

Magnetogenetika zahrnuje použití magnetických polí pro dálkové ovládání buněčné aktivity (přes mobil, Wi-Fi, 3G, 5G). Magnetická stimulace je transformována buď na sílu nebo teplo, které závisí na aplikovaném magnetickém poli (ze satelitů, pozemních zařízení).

Magnetogenetika, mRNA a Váš Mobil

Magnetogenetika a modifikovaná mRNA, cDNA

Proto jsou buňky obvykle geneticky modifikovány (mRNA, cDNA), tak aby vyjádřili iontové kanály, které jsou buď mechanicky nebo tepelně ovládány. Magnetogenetika je metoda buněčné modulace. Technika je srovnatelná s optogenetikou (Optogenetika – Mozková mřížka a Neuralink – Li-Fi – Nebezpečí 5G LED Světel s Mikročipem – Fototoxicita), což je manipulace chování buněk pomocí světla. V magnetogenetice se místo světla používá magnetická stimulace, což umožňuje méně invazivní, méně toxickou a bezdrátovou modulaci aktivity buňky (napojení na 5G sítě, transhumanismus).

Řízení buněk pomocí Magnetických Sloučenin s mRNA, cDNA

Řízení buněk aktivity je dosaženo pomocí magnetických sloučenin, jako jsou ferritinové (ferritin je protein pro železo) nebo magnetické nanočástice (oxid grafenu). Komponenty jsou navrženy (naprogramovány, programy se mohou měnit) k propojení s iontovými kanály, které jsou geneticky vyjádřeny v konkrétních buňkách.

Ovládána Buněčná Aktivita přes Mobily

Magnetogenetika označuje biologickou techniku, která zahrnuje použití magnetických polí pro dálkové ovládání buněčné aktivity (přes mobil, 3G,5G, Wi-Fi). Ve většině případů je magnetická stimulace transformována buď na sílu nebo teplo, které závisí na aplikovaném magnetickém poli (ze satelitů, pozemních 5G). Proto jsou buňky obvykle geneticky modifikovány (mRNA, cDNA), tak aby vyjádřili iontové kanály, které jsou buď mechanicky nebo tepelně ovládány (Seznam Patentů – Kontrola a Změna Myšlení – Chytrá Síť – O Vás bez Vás).

Magnetogenetika je Metoda Buněčné Modulace

Jako taková magnetogenetika je metoda buněčné modulace, která využívá kombinaci technik z magnetismu a genetiky k řízení aktivit jednotlivých buněk a a živých tkáni, i v rámci volně se pohybujících zvířat (vlnová genetika). Tato technika je srovnatelná s optogenetikou, což je manipulace chování buněk pomocí světla. V magnetogenetice se místo světla používá magnetická stimulace, což je charakteristika, která umožňuje méně invazivní, méně toxickou a bezdrátovou modulaci aktivity buňky (napojení na 5G sítě, transhumanismus).

CELLDAR – MIKROVLNNÝ RADAR, SMĚROVÉ ENERGETICKÉ ZBRANĚ, SOCIÁLNÍ KREDITNÍ SYSTÉM

NEJVYŠŠÍ SOUD USA a mRNA

Dle rozsudku NEJVYŠŠÍHO SOUDU SPOJENÝCH STÁTŮ (SUPREME COURT OF THE UNITED STATES – https://www.supremecourt.gov/opinions//12pdf/12-398_1b7d.pdf) je modifikovaná mRNA majetkem výrobce a dá se patentovat. Podle toho očkovaní lidé s mRNA se řadí do kategorie transhumanů.

Tento verdikt je také s rozporem s přirozeným právem, protože myšlenka přichází z informačního pole a jako taková se nedá patentovat. Vy myšlenku nevlastníte máte právo ji přijímat a pracovat s ní.

Děkujeme za sdílení. Jestli se vám líbí přihlaste se k odběru na https://t.me/vlnovagenetika_cz a https://t.me/Stop5G_cz

Syntetické Genové Obvody a Vzdálená Kontrola

Luciferase Modified Magnetic Nanoparticles in Medical Imaging and Gene Therapy

Magnetogenetika a Dálkové Ovládání – Magnetogenetika a modifikovaná mRNA, cDNA – Řízení buněk pomocí Magnetických Sloučenin s mRNA, cDNA – Ovládána Buněčná Aktivita přes Mobily – Magnetogenetika je Metoda Buněčné Modulace – NEJVYŠŠÍ SOUD USA a mRNA

Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN