OČKOVÁNÍ Prokázáno Zbytečné a Nebezpečné – Z Registračních Statistik za Čtyřicet Pět Let – R. Wallace, LL.D. 1951

Alfred R. Wallace, LL.D. 1951

Zpráva je určena členům parlamentu a dalším. Čtyřicet pět let registračních statistik, které dokazují, že očkování je zbytečné i nebezpečné.

Poté, co jsem byl veden k tomu, abych se sám sebe zeptal na účinky očkování při prevenci nebo snižování neštovic, jsem dospěl pro mě tak k neočekávaným výsledkům a výsledky jsou přesvědčivé. Otázka, která ovlivňuje naši osobní svobodu i zdraví a dokonce i životy tisíců lidí. Proto se stává povinností usilovat o to, aby tato pravda byla známá všem, zejména těm, kteří ve víře nepravdivých nebo zavádějících prohlášení, prosazují praxi očkování trestními zákony.

Navrhuji nyní stanovit následující čtyři skutková zjištění pomocí jediných oficiálních statistik, které jsou k dispozici; Zavedeme způsob prezentace těchto statistik jako celku, který je učiní srozumitelnými pro všechny. Tato prohlášení jsou

(1.) – Že během čtyřiceti pěti let registrace úmrtí a jejich příčin se úmrtnost na neštovice velmi mírně snížila, zatímco během posledních dvanácti let došlo k extrémně závažné epidemii neštovic.

(2.) – Ženeexistují důkazy, které by prokázaly, že mírný pokles úmrtnosti na neštovice je způsoben očkováním.

(3.) – Že závažnost neštovic jako nemoci nebyla očkováním zmírněna.

(4.) – Že několik naočkovatelných nemocí vzrostlo v alarmující míře shodně s vynuceným očkováním (očkování oslabuje imunitu).

První, druhý a čtvrtý návrh budou prokázány ve zprávách generálního tajemníka z let 1838 až 1882; ; Výsledky jsou přehledné a nezpochybnitelné uvedením čísel za celé období ve formě schematických křivek, takže žádná manipulace s nimi, porovnání některých let nebo zvláštní rozdělení období, nemůže být možné.

Očkováním na neštovice se výskyt neštovic nezmenšil

Schéma I. ukazuje úmrtí na neštovice v Londýně pro každý rok od roku 1838 až do roku 1882, zatímco horní řádek uvádí úmrtí na další hlavní zymotické nemoci uvedené v ročním shrnutí generálního tajemníka za rok 1882 (kromě Cholery což je jen příležitostná epidemie), jmenovitě —Šarlatová horečka a záškrt, spalničky, černý kašel, tyfus a jiné horečky a průjem. Tečkovaná čára mezi tezemi ukazuje úmrtnost na horečky třídy Typhoid.

Schéma II – Statistiky pro Londýn

Vakcína neměla vliv na snížení úmrtnosti na neštovice

První věcí, která je na tomto diagramu jasně patrná, je velmi malé snížení počtu neštovic, které odpovídá epochám vynuceného a povinného očkování; zatímco epidemie z roku 1887 byla nejničivější v celém období. Průměrné snížení úmrtnosti na neštovice od první do druhé poloviny období je 57 úmrtí na milion ročně. Podíváme-li se nyní na horní křivku, vidíme, že se snížila také úmrtnost na hlavní zymotické nemoci, zejména za posledních 35 let; pokles těchto onemocnění však není úměrně tak velký, vzhledem k tomu, že úmrtí na Průjem se ve druhé polovině období výrazně zvýšil.

Tyfus bez očkování se zmenšil ve větší míře než neštovice

Na druhou stranu. Horečky tyfus a tyfus se zmenšily v mnohem větší míře než neštovice, jak ukazuje tečkovaná čára na diagramu, samotná snížená úmrtnost na tuto příčinu byla 382 na milion, což je více než šestkrát více než úmrtí na malé neštovice neštovice.

Pokles úmrtí je díky efektivnější hygieně

Každý uzná, že tento pozoruhodný pokles Tyfuse je způsoben efektivnější hygienou, větší osobní pozorností na zákony zdraví a pravděpodobně také racionálnějšími způsoby léčby. Všechny tyto příčiny zlepšení rozhodně měly účinek na neštovice; a protože úmrtnost na tuto nemoc se stejně nesnížila, pravděpodobně existuje nějaká protichůdná příčina v práci. Pokud tedy existují důkazy o tom, že v Londýně došlo k očkování proti neštovicím, existuje tendence skutečností generálního tajemníka (a neexistují žádné důvěryhodné skutečnosti) ukázat, že nějaká protichůdná příčina zabránila obecné hygiena při působení na tuto nemoc, protože působila na Tyfus. Touto negativní příčinou může být případně vlastní očkování, které zvýšilo úmrtnost ve srovnání s Tyfus.

Vakcíny měly stejný negativní vliv i pro celou Anglii a Wales

Schéma II – Statistiky pro Anglii a Wales

Nyní se obrátíme k diagramu II., Který poskytuje podobnou statistiku pro Anglii a Wales, * až na to, že v záznamu z let 1843-46, v nichž nás formální generální tajemník tvoří, jsou bohužel mezery úmrtí nebylo rozlišeno. “I zde vnímáme podobný pokles úmrtnosti na neštovice, narušený obrovskou epidemií v letech 1871-2, zatímco ostatní hlavní zymotické nemoci představované vyšší linií vykazují více nepravidelností, ale v poslední době značný pokles . Pro celou Anglii, stejně jako pro Londýn, nám tabulky ukazují, že tyfusové horečky poklesly mnohem více než neštovice, (ale pro jasnost je křivka Typhus vynechána), a proto opět nemáme důvod pro přičítání pokles neštovic na očkování.

Více info v pdf dokumentu výše.

Alfred R. Wallace, LL.D. 1951 – Očkováním na neštovice se výskyt neštovic nezmenšil – Vakcína neměla vliv na snížení úmrtnosti na neštoviceTyfus bez očkování se zmenšil ve větší míře než neštovicePokles úmrtí je díky efektivnější hygieněVakcíny měly stejný negativní vliv i pro celou Anglii a Wales

Follow us

Druhým typem paměti je fantomový efekt DNA (DNA phantom effect), tj. paměť prostředí na dynamickém vlnovém charakteru molekul DNA. Prostředím je například prostor spektrometru (Cuvette compartment spectrometer), nebo prostor živých buněk a tkání. Pravděpodobně je také používán organismy k tahání jednoho z kvantových stavu signálních molekul DNA ve formě fantomů. V praxi to lze realizovat umělým vytvářením kvantových matric přirozených v těle, fragmentů DNA, vyplňujících a nahrazujících ztracené fragmenty DNA za účelem genetického poškození u lidí.

Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN

Napsat komentář