Nano-Implantát roste na Neuronech a Spojuje Mozek s Internetem

Přepis Videa – Co je kolem mozku a IT? Mně zajímá bio digitální svět (https://stop5g.cz/muze-byt-zivot-digitalizovan-technologie-pro-politickou-kontrolu/).

Nano-Implantát roste na Neuronech a Spojuje Mozek s Internetem

Myslím, že máme kapacitu nejen si v (budoucnu) vyrobit kameru s rozlišením lidského oka … Mimochodem by to mohla být bio kamera. A jedna z věcí, kterou již máme je schopnost sítnicových buněk dorůst v zadní části oka někoho, kdo oslepl (https://vlnovagenetika.cz/zdravotni-vysledky-technologie-lingvisticko-vlnove-genetiky/).

A tyto buňky se automaticky připojí k optickému nervu, takže (zvíře) může znovu vidět.

Spojení Digitálního a Biologického Světa

Úžasné, teď mluvím o něčem jiném, mluvím o fúzi digitálního a biologického světa https://vlnovagenetika.cz/umela-inteligence-zalozena-na-desifrovani-jazyka-kognitivni-modely-a-neuromorfni-cipy-lidsky-mozek-byl-dekodovan/

Mluvím o těchto mozkových buňkách, které zde můžete vidět. Rostou na povrchu počítačového čipu (https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/).

Mozkové Buňky Se Signálně Propojují k Počítačovým Čipům – Neuromorfní Čipy

Mozkové buňky jsou inteligentní a rozpoznávají další inteligenci (https://vlnovagenetika.cz/vlnove-bio-pocitacove-funkce-dna/). Mozkové buňky se automaticky připojují k počítačovým čipům, nepotřebují žádné učení, prostě to udělají.

Hydr(Oxide) Grafenu Ve Vakcínách jako Komponent Bezdrátové Nano Senzorové Sítě – Dr. Pablo Campra

Mozkové Elektrické Signály jsou Zachycovány Čipy

Jediné, co uděláte, je že smícháte mozkové buňky ve vodě a necháte je vznášet na povrchu čipu. Posadíte se, odpočíváte a nakrmíte je. Pokud to uděláte, brzy zjistíte, že elektrické signály začnou být zachycovány čipy.

Mozkové Buňky Vytvářejí Sítě

Mozkové buňky se připojují nejen k čipům, ale také začnou vysílat k sobě tykadla, spojují se navzájem. Spojují se s čipem a získáte bio digitální zařízení (https://vlnovagenetika.cz/cilem-je-udelat-z-vas-synteticky-zpusob-zivota-chytry-prach-nanotechnologie-5g-wi-fi-chemtrails-vakcinace-transformace-lidske-bytosti-aniz-by-jste-si-toho-vsimli/).

Tyto Čipy se už Pěstují 15 a Více Let

Vyprávím vám historii moji přátelé, vy mi řekněte budoucnost. Tyto zařízení se pěstovala posledních pět až deset let (2005?).

Propojení Lidského Mozku na Internet – Internet Lidí

Takže (můžeme mít/máme) lidský mozek, který se může připojit k internetu. To je historie, už jsme to udělali u zvířat.

Krysy a Myši a jejich Mozková Činnost je již Dávno na Internetu

Máme krysy a myši, které umí myslet elektricky, které produkují proudy a myšlenky. Jde to od jedné myši k druhé. Myš říká, že má žízeň. Tento signál jde elektronicky k další myši v jiné laboratoři. A říká, prosím, můžete mi dát napít. Pokud druhá myš souhlasí s tím, že dá první myši napít, dostane trochu jídla.

Frekvenční programování Uhlíku (GRAFÉNU) – Nanotube Rádio je jen jedna z mnoha aplikací …

Budoucnost se potkává se Současnosti

Žijeme v podivném světě. Neříkám, že budete mít v (budoucnu) zásuvný modul pro matematiku, nebo jazyk (už mají), jen říkám, že vstupujeme na nového území budoucnosti (současnosti), co dál kolem dalších možností inovace …. více na https://stop5g.cz a https://vlnovagenetika.cz

Nano-Implantát roste na Neuronech a Spojuje Mozek s Internetem – Neuromorfní Čipy – Spojení Digitálního a Biologického Světa – Mozkové Buňky Se Signálně Propojují k Počítačovým Čipům – Mozkové Buňky Vytvářejí Sítě – Tyto Čipy se už Pěstují 15 a Více Let – Propojení Lidského Mozku na Internet – Internet Lidí – Krysy a Myši a jejich Mozková Činnost je již Dávno na Internetu – Budoucnost se potkává se Současnosti – Mozkové Elektrické Signály jsou Zachycovány Umělou Inteligencí – Signální Inteligence – Syntetická Telepatie

Doslova se snaží proměnit vaši DNA v počítačový server

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?