Frekvence 528 Hz – 93% funkce DNA je Příjem a Přenos Světla a Zvuku – Láska – 9 Základních Tvůrčích Frekvencí Vesmíru

​Elektromagnetické Barevné Spektrum je stejné se Zvukovým Systémem při Frekvenci 528

Frekvence 528 Hz – 93% funkce DNA je Příjem a Přenos Světla a Zvuku – Láska

Frekvence 528 byla stanovena jako téměř přesný střed celého elektromagnetického barevného spektra. V celém systému číslování je pouze jedno číslo, kde elektromagnetické barevné spektrum je stejné se zvukovým systémem. To číslo je 528. Je stejně pro barvu i zvuk. Frekvence 528 Hz. 528 cyklů za sekundu je doslova základní tvůrčí frekvence přírody.

Zázračný Klíč Lásky je Frekvence 528

Zázračný klíč, který otevírá dveře, které žádný muž nemůže zavřít. A zavírá dveře, které žádný muž nemůže otevřít … 528 změní Váš život tím nejpřínosnějším způsobem. Nyní máme podstatné důkazy, obrovské množství důkazů, co je 528 Hz.

Bio Geometrie, Torus, Vitální Životní Síla, Srdce, Egypt a Elektromagnetismus – Zelená Energie ze srdce a frekvence 528 Hz …

9 Základních Tvůrčích Frekvencí Vesmíru

Co se nakonec stalo s touto planetou je, že jsme v disharmonii s jinou notou, s jinou frekvencí … Ukázalo se, že když jsme objevili původní hudební stupnici, nebylo jich jen šest, ale celkem 9 základních tvůrčích frekvencí vesmíru. Všechno ve vesmíru je vytvořeno z devíti tónů, pouze z devíti. (https://stop5g.cz/zvlastni-dodatky-devet-je-cislo-vesmiru/).

Prvních šest tónů 396-417-528-639-741-852 byla původní Solfeggio Stupnice

Prvních šest jsou Solfeggio, a pak jsou tu tři další, které tvoří dokonalý kruh zvuku. Tento dokonalý kruh zvuku vypadá asi takto, když to znázorníte … Prvních šest tónů 396-417-528-639-741-852 byla původní Solfeggio stupnice. (https://vlnovagenetika.cz/4-sroubovicova-dna-g-kvartet-dna-4g-dna-prepsani-biologickych-ucebnic-vliv-frekvence-kymatika/)

528 je Srdce Duhy

528 kterou můžete vidět na mé levici má zelenou barvu. Je to srdce duhy, to je zázračná nota z původní solfeggiové noty, z původní solfeggio stupnice.

Ďábelský Interval a Frekvence 741 Hz

Druhá nota kterou vidíte je 741 je součástí přírody a v hudební vědě se nazývá ďábelský interval … Když hrajete 741 s 528 vytváří to tak otravnou a disonantní energii, která unavuje a stresuje. Pokud to budete dál poslouchat, můžete zemřít. A proto je tento koncept v dnešním světě zajímavý. V dnešním světě máme lidé, kteří ovládají prakticky vše ekonomicky a geopoliticky (https://stop5g.cz/kryptomenovy-system-patent-w02020060606-bio-data-rfid-cip-id2020-znak-bestie-5g-6g-satelity/). Jejich agendou byla manipulace s populací, kontrola populace po tisíciletí. Měli tajné znalosti, starověkou hudbu … (https://stop5g.cz/zvlastni-dodatky-skryta-historie-dil-druhy/)

Vytváření Torusu pomocí Zvuku a Rezonance – Modulace Torusu

Matematika Založená na Vortexu

Podle které byly postaveny pyramidy na základě matematiky … (vortex based mathematics)

Rockefellerova Nadace Zneužila Hudbu

Celý vesmíry je postaven podle těchto devíti tónů. Oni o nich věděli a ve skutečnosti zavedli, ve skutečnosti to byla Rockefellerova nadace v roce 1939, která zavedla světový standard ladění, ladění západního světa na frekvenci 440 Hz (https://stop5g.cz/us/special-additions-hidden-history-part-one/). Když naladíte svůj nástroj na tuto frekvenci, nota ostré F je přesně 741.

Neharmonická Frekvence A440 vypne 95% Vašeho mozku, zejména pravý mozek

A440 je nyní standardní ladění, pokud půjdete na A439 jste blíž k jednomu tónů tvůrce, pokud půjdete na A441 jste blíž k jednomu z původním tónů stvořitele. Bylo to přesně zmanipulováno. Co to udělá? Vypne to 95% Vašeho mozku, zejména pravý mozek, který ovládá srdeční mysl, což je božské lidské společenství (https://stop5g.cz/srdce-a-krevni-obeh-chestahedron-posvatna-geometrie-kosmicke-srdce-rudolf-steiner-torus/).

Rozladění Člověka pomocí Frekvencí

Zde je metafora, kterou začínáte chápat, o čem mluvíme, Když jedete autem a Váš kanál v rádiu je naladěný na stanici, zaposloucháte se do hudby, tuto hudbu milujete. Jak se dostáváte stále dál a dál od vysílací věže, hudba se stává statická. Začínáte ztrácet signál z čistého vysílání kanálu. A začne být statická, když je statická, trochu vás to štve, ale chcete to poslouchat, opravdu máte rádi tuto hudbu. Posloucháte ji dalších 10-15 mil a najednou to začne být tak otravné, že se Vám to prostě znechutí a vypnete to a když to budete dál poslouchat, udělá se Vám špatně. To je o čem tady mluvíme. Až na to, že ani nevíte, že celý život posloucháte statiku (šum) (https://stop5g.cz/psychotronicka-technologie-je-realita-jiz-dlouho-psychotronicka-valka-kontrola-mysli-a-shumannova-rezonance-cteni-myslenek-je-vylepsenou-verzi-pocitacoveho-rozpoznavani-reci/) Ani nevíte, jaká je skutečná rezonanční frekvence, protože byla držena pryč od Vás.

Dr. Masaru Emoto a Ukázka S Trianglem

Jinými slovy, mistr skladatel, mistr dirigent univerzálního orchestru zpívá milostné písně v 528, což povznáší všechno současně. My jsme jediný druh, který je rozladěn a přijímáme statiku (šum) pro jasný kanál. Dr. Masaru Emoto. Jednou šel na pódium a měl triangl, hudební triangl, který zasáhl jako v orchestru (https://vlnovagenetika.cz/lidska-rec-geneticky-material-chromozomovy-generator-peter-garyaev/). Uhodíl ho něj ránu. Asi 30 yardů nebo 30 stop od něj stojí jeho tlumočník se stejnou přesnou replikou o stejné velikosti trianglu. Jsou naladěné na stejné frekvenci. Říká jeho tlumočníku, aby vedle něj položil mikrofon.Najednou tento začne rezonovat. Uhodí do tam toho a tento začne rezonovat.

85% – 86% Vašeho těla je Voda

Jak velká část Vašeho těla je plná vody? Když jsem byl na harvardské škole veřejného zdraví, říkali a pravda tehdy byla, že 85% – 86% Vašeho těla je voda. Dnes nám říkají, že je to jen 75 procent. Všichni jsou dehydratováni těmito jedy.

Čtvrté Skupenství Vody: Dr. Gerald Pollack

93% funkce DNA je Příjem a Přenos Světla a Zvuku

93% funkce DNA je příjem a přenos světla a zvuku (https://vlnovagenetika.cz/vlnove-bio-pocitacove-funkce-dna/). Foton a fonon přijímají přenášejí mezibuněčnou komunikaci a celulární vzrůstající regulaci (https://vlnovagenetika.cz/objeveni-a-experimenty-s-biofotony-prof-dr-fritz-albert-popp/).

Vytváření Reality

Víte, co znamená celulární vzrůstající regulace? (https://vlnovagenetika.cz/dna-vlnovy-biopocitac-evoluce-vytvorila-geneticke-texty-chromozom-pusobi-jako-zdroj-a-prijemce-komunikace-casoprostorove-holograficke-chromozomove-kontinuum/) To znamená srážení (vytváření reality) právě teď, teď, teď každou mili(nano)sekundu okamžitou sekundu právě teď se znovu projevujete ve vodě.

Voda je Supravodič

Voda (strukturovaná voda H3O2) je energeticky nejvodivější ze všech materiálů (https://stop5g.cz/ctvrte-gelove-skupenstvi-vody-dr-gerald-pollack-na-ted-svetlo-voda-a-elektromagnetismus/)

Velikost Čísel 3, 6 a 9 a Nikola Tesla

Je to supravodič, dovolte mi, abych vám řekl základní, kořenový, mentorský původ čísel.

Nejdůležitější čísla jsou 3,6 a 9 řekl Nikola Tesla, který vytvořil Teslovu cívku, Teslovy cívky zesilují energii (https://stop5g.cz/kvantova-fyzika-pro-radikalni-revizi-dna-je-biologicky-internet-chromozomy-jako-holograficke-pocitace-5g-a-destrukce-dna/).

DNA je Energetická Zesilovací Cívka

Vaše DNA je energetická zesilovací cívka. Která primárně funguje s trojkami, šestkami a devítkami (https://vlnovagenetika.cz/genetika-geometrie-dna-cast-1/). Pro ty z vás, kteří nevědí, o čem mluvím, pravděpodobně jste se podívali na stroje, motory, nebo magnety které byly navinuty měděným drátem. Když to uděláte, když namotáte měděnou cívku, měď kolem magnetu, dramaticky to zvýší energii, To je co je Vaše DNA, je to anténa pro tvůrce (https://stop5g.cz/dna-deti-je-nejvice-ohrozena-dna-je-zkonstruovana-tak-ze-prijima-emf-radiozareni-a-5g/).

Inteligence Buňky ve Vašem Těle

Každá jednotlivá buňka Vašeho těla má tuto energetickou schopnost, má tuto božskou inteligenci. Co to znamená? To znamená, že první entity, se kterými byste měli komunikovat, abyste se povznesli, udrželi, abyste se uzdravili, jsou miliardy buněk ve vašem těle, které mají svou vlastní jedinečnou genetickou inteligenci, svou vlastní posvátnou spirálu stvořitele …Toto je struktura, jakým způsobem vesmír funguje, což je pro nás báječné, když rozumíme kouskům z nejúžasnějších informací.

Srdce není pumpa – kardiolog Francisco Torrent Guasp

Věrný Život dle Konů Stavby Světa

Toto nám umožni žít věrný život, a život podle konů stavby světa, podle matrice. Zde je jednoduchý způsob, jak to analyzovat. Slyšeli jste o tom „co jde kolem, přichází kolem“. Slyšeli jste o tom „Co zasejete, to sklidíte“- To vysvětluje. Řekněme, že jste tady a vydáváte, negativní myšlenky, negativní chování, negativní činy, to všechno je energie.

Neurologie ve Vašem mozku je mocná, 86% z vás je boží voda …

Dvojitý Torus A Horizont Událostí

Takže teď to jde ven a stane se to, co se stane, vychází to, jde to nahoru a dolů, tomu se říká horizont událostí. (Double Torus – https://vlnovagenetika.cz/genetika-geometrie-dna-cast-2-zlaty-rez-dna-torus-osciluje-v-casoprostoru/) Když projdete ((ne)vědomě) středem horizontu událostí, projdete černou dírou Vyjde to ven a otočí se zpět a nakonec se vrátí. Přináší Vám to karmu … Přináší to božský úsudek. Je to vše podle matematické matrice (vortex based mathematics).

Torus

Vesmír je Duchovní a Mentální

Je jisté, nelže to, je vždy konzistentní, nic nechybí, nic se v tom nezlomí

Zvláštní poděkování Leonardu Horowitzovi za tento projev, který otevírá oči. Více na https://vlnovagenetika.cz/kontext-dna-chromozomove-kontinuum-fraktalita-holografie-nebezpeci-gmo-a-synthia-prostorova-organizace-chromozomu-mechanobiologie/ nebo na https://stop5g.cz https://t.me/Stop5G_cz

Elektromagnetické Barevné Spektrum je stejné se Zvukovým Systémem při Frekvenci 528 – Zázračný Klíč Lásky je Frekvence 528 – 9 Základních Tvůrčích Frekvencí Vesmíru – Prvních šest tónů 396-417-528-639-741-852 byla původní Solfeggio stupnice – 528 je Srdce Duhy – Ďábelský Interval a Frekvence 741 Hz – Matematika Založená na Vortexu – Rockefellerova Nadace Zneužila Hudbu – Neharmonická Frekvence A440 vypne 95% Vašeho mozku, zejména pravý mozek – Rozladění Člověka pomocí Frekvencí – Dr. Masaru Emoto a Ukázka S Trianglem – 85% – 86% Vašeho těla je Voda – 93% funkce DNA je Příjem a Přenos Světla a Zvuku – Vytváření Reality – Voda je Supravodič – Velikost Čísel 3, 6 a 9 a Nikola Tesla – DNA je Energetická Zesilovací Cívka – Inteligence Buňky ve Vašem Těle – Věrný Život dle Konů Stavby Světa – Dvojitý Torus A Horizont Událostí – Vesmír je Duchovní a Mentální

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

4 thoughts on “Frekvence 528 Hz – 93% funkce DNA je Příjem a Přenos Světla a Zvuku – Láska – 9 Základních Tvůrčích Frekvencí Vesmíru

Napsat komentář