Bio Laboratoře na Ukrajině – Genové Inženýrství Lidí

Bio laboratoře na Ukrajině (a po celém světě) financované (Kongresem USA) a mezinárodními, soukromýma institucemi zkoumají a vyvíjejí patogeny, vlnovou genetiku, přenosy kousavého hmyzu, netopýrů a opic. Tyto laboratoře provádí lidské genetické inženýrství a s tím spojené biologické hrozby na Ukrajině i jinde ve světě. Vše je dobře zdokumentováno. V roce 2018 bylo na Ukrajině známo 11-13 nebezpečných bio laboratoří (Umělá Děloha – Klonování Lidí z Kožní Buňky).

Biologické Laboratoře

Kongres – Pentagon – CIA – DARPA – CDC – Soukromí Dodavatelé

“Kromě úpravy genů u hmyzu, savců chce Pentagon upravovat i lidi. Projekt DARPA Advanced Tools for Mammalian Genome Engineering se snaží vytvořit biologickou platformu uvnitř lidského těla a pomocí ní dodávat nové genetické informace, a tím měnit člověka na úrovni DNA.

DARPA chce do lidských buněk vložit další 47. umělý chromozom. Tento chromozom by měl dodávat nové geny, které budou použity pro inženýrství lidského těla. Společnost SynPloid Biotek LLC získala v rámci programu dvě smlouvy v celkové hodnotě 1,1 milionu dolarů (2015-2016 – 100 600 dolarů na první fázi výzkumu; 2015-2017 – 999 300 dolarů na práce, které nejsou specifikovány v registru federálních smluv. Společnost má pouze dva zaměstnance a nemá žádné předchozí záznamy o biologickém výzkumu.” (SynPloid – Manufacturing Genetic Circuits for Mammalian Cell Engineering)

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí – Mysl a Bioroboti

Lidský Umělý Chromozom – Genové Inženýrství Lidí

“Vědci zabývající se biologickou válkou s využitím diplomatického krytí testují uměle vytvořené látky v biolaboratořích Pentagonu ve 25 zemích světa. Tyto americké biolaboratoře jsou financovány Agenturou pro snižování obranných hrozeb (DTRA – Defense Threat Reduction Agency) v rámci vojenského programu – Cooperative Biological Engagement Program (CBEP) v hodnotě 2,1 miliardy dolarů a nacházejí se v zemích bývalého Sovětského svazu, jako je Gruzie a Ukrajina, na Blízkém východě, v jihovýchodní Asii a v Africe.”

Podle zprávy Výzkumných služeb Kongresu z roku 2015, Vývoj kooperativního snižování hrozeb (CTR): Issues for Congress, se zdá, že tyto biolaboratoře a zájmy na získání funkcí kooperují.

“Program CTR vybudoval centrální referenční laboratoře (CRL) pro sbírky patogenů na Ukrajině a v Kazachstánu a buduje CRL v Ázerbájdžánu. V nedávné době program CTR dokončil modernizaci 39 “bio laboratoří” v Arménii, Gruzii, Kazachstánu a na Ukrajině. Ministerstvo obrany nadále podporuje modernizaci a školení v těchto zařízeních.” https://fas.org/sgp/crs/nuke/R43143.pdf (The Evolution of Cooperative Threat Reduction: Issues for Congress – 2015)

BIO LABORATOŘE V UKRAJINĚ

Rusko zaútočilo na vojenské objekty a biolaboratoře na Ukrajině. Cílem útoku byli i americké biolaboratoře, které byly na Ukrajině vybudovány za účelem odlidštění Ruské etnické rasy a včetně všech Slovanů.

Program ministerstva obrany USA pro snižování biologických hrozeb spolupracuje s partnerskými zeměmi na “potírání hrozby vypuknutí (úmyslného, náhodného nebo přirozeného) nejnebezpečnějších infekčních chorob na světě”, jak vyplývá z dokumentů zveřejněných americkou vládou.

SEZNAM LABORATOŘÍ NA UKRAJINĚ

Zde je neúplný seznam bio laboratoří na Ukrajině (USA smazaly tyto stránky z webových stránek svého velvyslanectví na Ukrajině):

US Bio Laboratoře Zaměřené na Vyhlazení Slovanů

BIO LABORATOŘE VYTVÁŘEJÍ BIOLOGICKOU FREKVENČNÍ ZBRAŇ, KTERÁ SE MĚLA ZAMĚŘIT NA SLOVANY A VYHLADIT SLOVANSKÝ NÁROD., JASNÉ A AKTUÁLNÍ NEBEZPEČÍ PRO RUSKO, UKRAJINU, SLOVENSKO, ČESKO I DALŠÍ STÁTY. DÁ SE MODIFIKOVAT NA BÍLOU RASU, TEDY I NA ÁRIJCE.

Ukrajina neměla Kontrolu nad Bio Laboratořemi

Ukrajina neměla kontrolu nad vojenskými biolaboratořemi na svém území. Podle dohody mezi Ministerstvem obrany USA a Ministerstvem zdravotnictví Ukrajiny z roku 2005 nesmí ukrajinská vláda zveřejňovat citlivé informace o americkém programu a Ukrajina je povinna předávat Ministerstvu obrany USA nebezpečné patogeny pro biologický výzkum. Pentagonu byl v souvislosti s projekty podle jejich dohody umožněn přístup k určitým státním tajemstvím Ukrajiny a přístupke GENOFONDU Ukrajiny a Slovanských Národů.

Budoucí Věda – Vlnový Genom – Kvantová Holografie DNA s Ulrike Granogger

Biolaboratoře Placeny z US DoD

US DoD fondy Ukrajina Biolabs Souhrn finančních prostředků vynaložených na americké biolaboratoře DoD na Ukrajině:

 • Kyjevské laboratórium 2 109 375,23 USD
 • Dnepropetrovsk Lab #1 $ 1,810,547 USD
 • Dnepropetrovsk Lab #2 1 935 557 USD
 • Lviv Lab #1 $1,734,971 USD
 • Ľvov Lab #2 1 927 158 USD
 • Zakarpartské laboratórium 1 920 432 USD
 • Ternopil Lab 1 755 786 USD
 • Cherson Lab 1 728 822 USD
 • Vinnytsia Lab 1 504 840 USD
 • Luhanské laboratórium 1 746 312 USD
 • Kharkiv Lab 1 638 375 USD

Vyšetřování Biolaboratoří Amerického Pentagonu a Ministerstva Obrany

Americké Letectvo sbíralo vzorky DNA

Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické Testování kvůli Sledování Jednotlivce z Genetické Úrovně

Články o US DoD Bio Laboratořích

Experimenty Genových Chimér – Biotron a Mikrovlnný přenos Biologických Informací – DNA je jako Magnetofon – Mikrovlny a 5G – Tsian Kanchzhen – Patent EP0872549A1

Mezi různě zapojené Organizace patří

 • Pentagon
 • Agentura pro snižovaní obranných hrozeb (DTRA)
 • Program spolupráce v oblasti biologie (CBEP)
 • Ministerstvo obrany USA (DoD)
 • DoD USA Netopíří Výskumný Program- Eco Health Alliance
 • Národní ústavy zdraví USA (NIH)
 • Americké centrum pro kontrolu nemocí (CDC)
 • Mezinárodní vědecko-technické centrum (ISTC)
 • Gruzínské národní centrum pro kontrolu nemocí (NCDC)
 • Světová Zdravotnická Organizace (WHO)
 • Wuhanský institut virologie
 • USAID
 • Rockefellerova nadace
 • BOHRN (Bat One Health Research Network),
Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické Testování kvůli Sledování Jednotlivce z Genetické Úrovně

Prameny

Kdo vede válku na Zemi? Reaganova Mimozemská řeč k OSN, 21 září 1987

US BIO LABORATOŘE V UKRAJINĚ – Kongres – Pentagon – CIA – DARPA – Soukromí Dodavatelé – CDC – Lidský Umělý Chromozom – Genové Inženýrství Lidí – SEZNAM LABORATOŘÍ NA UKRAJINĚ – US Bio Laboratoře Zaměřené na Vyhlazení Slovanů – Ukrajina neměla Kontrolu nad Bio Laboratořemi – Biolaboratoře Placeny z US DoD – Projekt DARPA Advanced Tools for Mammalian Genome Engineering

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?