Bio Laboratoře na Ukrajině a Obchodování s Lidmi – Genocida Slovanů

Ukrajinský Ministr Zdravotnictví se snažil Smazat Stopy

Poté co rusové zajistili Pentagonem provozované Bio Laboratoře v Ukrajině, americká ambasáda byla přistižena, jak smazala důkaz o tomto z webových stránek.Rusové sdíleli dokumenty, které ukazovaly, že Ukrajinský Ministr Zdravotnictví nařizoval zaměstnancům těchto Bio laboratoří, aby zničili všechny smrtelné patogeny.

Bio Laboratoře na Ukrajině a Obchodování s Lidmi – Genocida Slovanů

US Laboratoře s Ozbrojenými Biologickými Agenty

Americký senátor Marco Rubio se zeptal Ministerstva zahraničí USA, jestli je na tomto nějaká pravda. Vedoucí Victoria Nuland potvrdila nejenom přítomnost laboratoří, ale potvrdila, že obsahují ozbrojené biologické agenty.

Bio Výzkumné Laboratoře a Bio Kontaminované Laboratoře Pentagonu

Pentagon je nazývá Bio Výzkumné Laboratoře a Bio Kontaminované Laboratoře. Tvrdí, že požadavek operace je sám o sobě sebeobrana. Byla to záminka obrany ke genocidě Slovanů. Ale přiznávají, že vytváří a ukládají ozbrojené biologické materiály. Takže tyto Bio laboratoře jsou porušením článku jedna o zákazu Biologických zbrani.

Velký Reset a Lékařská Tyranie

Během posledních let, obyvatelé světa dostali pokročilé vzdělání o Biologických zbraních.(https://stop5g.cz/internet-tel-elektrogenetika-synteticke-genove-obvody-jsou-rizeny-vnejsimi-signaly/) A velmi stejní kříženci, které vidíme, kteří mají hlas pro Velký Reset a Lékařskou Tyranii jsou zapojeni v Ukrajinských bio laboratořích.

Placeno z Daní Poplatníků

A to všechno bylo placeno z daní poplatníku přes agenturu Pentagonu DTRA. (Agentura pro Snižování Obranných Hrozeb)

BLACK & VEATCH a Agentura pro Snižování Obranných Hrozeb aneb Genocida Slovanů

Americká společnost BLACK & VEATCH spolupracovala velmi blízko s DTRA na budování Biologických laboratoří od roku 2003

(EIDSS and PACS program prevents WMD prolifeation in former Soviet states.)

Ukraine Embassy Documents On Biological Threat Reduction Program

BLACK & VEATCH a Metabiota v Ukrajině

V Kyjevě BLACK & VEATCH Special Projects Corp. sdílela kancelář s Metabiota Inc., která podepsala $18,4 milionovou smlouvu s BLACK & VEATCH v roce 2014.

Biden napojen na Metabiota

Metabiota začala 2015 financemi od technologických partnerů Rosemont Seneca Huntera Bidena, kteří dali Metabiotě $30 milionů dolarů, aby pomohli světu od tzv. šíření epidemií.

To je ta sama Rosemont Seneca, která záhadně dostala 3,5 dolaru od manželky bývalého starosty Moskvy.

Metabiota, EcoHealth Alliance a Fauci

A stejná Metabiota měla za partnera Dr. Peter Daszak z EcoHealth Alliance. Skupina, kterou doktor Fauci používal k financování Wuhan laboratoří pro výzkum funkčnosti v roce 2014 (gain-of-function research).

Metabiota, EcoHealth Alliance a Wuhanský Institut

V roce 2014 Metabiota, EcoHealth Alliance a Wuhanský Institut virologie spolu zkoumali infekční nemoci odvozených od čínských “netopýrů“.

Metabiota, CIA, In-Q-Tel a Bill Gates

Metabiota pracuje se CIA se známým čelním In-Q-Tel. Je financován americkým ministerstvem obrany (DoD), NIH (Národním Ústavem Zdraví), Bill and Melinda Gates nadací, Google a Národní Zeměpisnou Společností (NGS)

Zakladatel Metabiota Nathan D. Wolfe je ze Světového Ekonomického Fóra

Zakladatel Metabiota Nathan D. Wolfe (WEF), je členem představenstva EcoHealth Alliance, členem Rady pro obranný výzkum DARPA (Defense Science Research Council – DSRC). V roce 2012 napsal knihu „Virová bouře: Úsvit nové pandemické éry“ (The viral storm: The dawn of a new pandemic age).

Nathan D. Wolfe a pedofil Epstein byli přátele

Mezi jeho přátelé patří pedofil Jeffrey Epstein, Biotech rizikový kapitalista Boris Nikolic. Boris Nikolic byl jmenován výkonovým nástupcem Epsteina po jeho smrti.

Nathan D. Wolfe se Stýkal s lidmi kolem Obchodování s Dětmi

Nathan D. Wolfe se také stýkal s Ghislaine Maxwell při více příležitostech. Ghisiaine Maxwell byla usvědčena z náboru a úpravy nezletilých dívek pro sexuální styky s Jeffreym Epsteinem v letech 1994 až 2004. Byla zapojena do obchodování s dětmi a sexem.

Nathan D. Wolfe je mladý Globální Vůdce Schwaba

Je také jedním z mladých globálních vůdců Klause Schwaba, trénovaný jak jednat v agendě velkého resetu, kterou řídí Světové ekonomické fórum.

V Ukrajině přes 30 Bio Laboratoří

Rusko tvrdí, že Pentagon měl přes 30 Bio laboratoří jen v samotné Ukrajině. Čína tvrdí, že US provozují 336 bio laboratoří v 30 rozdílných zemích.

Falešný Hackerský Útok z Ruska

Nyní členové naší korupční vlády říkají , že to všechno je Ruská Konspirace a proto bychom měli brzo očekávat tzv. ruský hack pod falešnou vlajkou z Ruska.

Lži a zase Lži uvnitř USA

Jestli je tu biologický nebo chemický zbraňový incident, nebo útok uvnitř Ukrajiny. Jste si ve Vaši mysli bez jakýkoliv pochybnosti na 100 procent jistá, že by za tím byli Rusové? Senátore v mé mysli nejsou žádné pochybnosti, je to klasická Ruská Technika, obvinit druhého, co plánují udělat sami.

Ukrajinský Ministr Zdravotnictví se snažil Smazat Stopy – US Laboratoře s Ozbrojenými Biologickými Agenty – Bio Výzkumné Laboratoře a Bio Kontaminované Laboratoře Pentagonu – Velký Reset a Lékařská Tyranie – Placeno z Daní Poplatníků – BLACK & VEATCH a Agentura pro Snižování Obranných Hrozeb aneb Genocida Slovanů – BLACK & VEATCH a Metabiota v Ukrajině – Biden napojen na Metabiota – Metabiota, EcoHealth Alliance a Fauci – Metabiota, EcoHealth Alliance a Wuhanský Institut – Metabiota, CIA, In-Q-Tel a Bill Gates – Zakladatel Metabiota Nathan D. Wolfe je ze Světového Ekonomického Fóra – Nathan D. Wolfe a pedofil Epstein byli přátele – Nathan D. Wolfe se Stýkal s lidmi kolem Obchodování s Dětmi – Nathan D. Wolfe je mladý Globální Vůdce Schwaba – V Ukrajině přes 30 Bio Laboratoří – Falešný Hackerský Útok z Ruska – Lži a zase Lži uvnitř USA

Follow us

Jak učínně bojovat proti Korona viru, nebo jiným nemocem?

One thought on “Bio Laboratoře na Ukrajině a Obchodování s Lidmi – Genocida Slovanů

Napsat komentář